В Кременці змагались шанувальники настільного тенісу

18 лютого 14:40
Переглядів: 288
настільний теніс

У спортивній залі Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 пройшов чемпіонат району з настільного тенісу.

Першими у боротьбу вступили представники вищих та середньо-спеціальних навчальних закладів. Так, у цій групі переможцем та призерами стали команди ДНЗ "Почаївське ВПУ", Кременецького лісотехнічного коледжу та медичного училища імені А.Річинського.

Серед жінок перемогу здобула тенісистка з медучилища Інна Сільвеструк. Друге-третє місця розділили представниці Почаївського училища та лісоколеджу Тетяна Ярославіцька й Ольга Базильчук.

Поміж чоловіків трійка призерів виглядає так: Іван Синицький (лісоколедж), Сергій Руцький (ВПУ) та Назар Ткачук (медучилище).

В особистій першості серед дівчат домінувала членкиня збірної команди району Тетяна Дубчак. На другій і третій позиціях — Наталя Дедю та Інна Сільвеструк.

А закінчилося спортивне свято боротьбою чоловіків, де чемпіоном став багаторічний збірник району Анатолій Дацюк, "срібло" та "бронза" у почаївчан Сергія Руцького та Володимира Шляпського.

Переможці та призери в усіх видах програми отримали грамоти та медалі.

Організатор змагань — сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (завідувач В. Петрук). Головний секретар першості — П. Формазюк. Головний суддя змагань — Василь Галевич. Директор Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 — В.Швець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: