В "Кубку регіонів ФФУ" збірна франківщини стартувала з поразки

20 вересня 19:04
Переглядів: 294
Футбол

Сьогодні, 20 вересня, на стадіонах дев'яти міст України стартував розіграш Кубку регіонів ФФУ. Турнірні баталії кожного етапу змагань складатимуться з двох зустрічей (удома й на виїзді). Збірна Івано-Франківської області, згідно з проведеним жеребкуванням, у рамках попереднього етапу змагань проводить дві зустрічі зі збірною Чернівецької області. Перша зустріч відбулася сьогодні на стадіоні "Гарт" у м. Чернівці.

Володіючи протягом усього матчу ігровою та територіальною ініціативою, франківчани так і не спромоглися втілити свою перевагу в хоча б один забитий м'яч. Долю поєдинку вирішив гол, забитий господарями з пенальті на 13-ій хвилині першого тайму. Переможний для збірної Чернівецької області рахунок 1:0 так і не змінився.