В Міністерстві обговорили стан реалізації молодіжної політики та розвитку спорту в Тернопольській області

29 квітня 15:00
Переглядів: 151
Спорт

28 квітня під керівництвом заступника Міністра молоді та спорту України – керівника апарату Миколи Даневича впроведено скайп зв'язок з керівниками управлінь молоді та спорту в Тернопольській області. Участь у нараді взяли також представники структурних підрозділів Міністерства.

Обговорювалися питання розширення географії розміщення центрів фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”, стан фінансування державних цільвих програм розвитку фізкультури та спорту, а також програм підтримки молоді, забезпечення співпраці з громадськими організаціями у проведенні заходів, завершення ремонтних робіт спортивних споруд, поліпшення житлово-побутових умов спортсменів.

По закінченню наради Микола Даневич повідомив, що наступний скайп-зв'язок з Тернополем буде проведено 5 липня 2016 року. Заступник Міністра також зазначив, що сьогодні участь в нараді через поганий інтернет-зв'язок не змогли взяти представники Харкова. Тож, про час і дату проведення скайп конференції з північно-східним регіоном буде повідомлено додатково.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: