В Моршин завітали представники Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України

03 лютого 08:36
Переглядів: 150
Скала

Нещодавно керівництво Академії футболу «Скала» подало заявку на проведення фінальної частини ДЮФЛ України сезону  2015/2016 рр. у Моршині. 

У зв`язку із цим 2 лютого до нашого міста завітали керівники ДЮФЛУ: перший віце-президент Станіслав Кочубинський, віце-президент ДЮФЛУ Олександр Сопко та директор СДЮШОР ФК «Карпати» Ігор Савицький.

В офісі футбольного клубу відбулася зустріч керівників ДЮФЛУ та представників ФК «Скала» за участю президента ФК «Скала» Миколи Кмітя, директора ФК «Скала» Олександри Кравчук і директора АФ «Скала» Володимира Ольберта.  На цій зустрічі було обговорено організаційні питання (проживання, харчування, проведення футбольних матчів, культурна програма), щодо проведення фінальної частини ДЮФЛ, а також сторони поспілкувалися про сьогодення дитячого-юнацького футболу  і майбутній розвиток ДЮФЛУ.

Одразу після зустрічі нашим гостям було проведено екскурсію, щоб показати наявну футбольну інфраструктуру ФК «Скала».  Вони завітали на бази, де проживають гравці ФК «Скала» та «Скала» U-19, а також футболісти АФ «Скала». Побували в їдальні, де харчуються футболісти всіх вікових груп.  Відвідали стадіон «Медик» в Моршині, де свої домашні матчі проводить ФК «Скала» U-19 та стадіон «Сокіл» в Стрию, який приймає матчі основної команди ФК «Скала», а також оглянули тренувальні поля НТБ в с. Довгому та в с. Миртюки.

У свою чергу керівництво ФК «Скала» подякувало ДЮФЛУ  за організацію  дебютного турніру «Зимовий кубок  ДЮФЛУ-2016», в якому взяла участь команда АФ «Скала» U-16 і який був одним із етапів підготовки команди до весняної частини сезону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: