В Мукачево провели Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби "Кубок Карпат".

13 листопада 15:00
Переглядів: 131
легка атлетика

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи з літних видів спорту під керівництвом тренера Віри Зозулі в черговий раз продемонстрували свої успіхи та високий потенціал. Так, Крістіна Поворознюк підтвердила, що є кращою в Україні серед юніорів, — на дистанції 10 тисяч метрів спортсменка посіла перше місце з результатом 53.52,45 с. Русаліна Поворознюк, виступаючи серед молоді до 23 років, на дистанції 10 тисяч метрів стала срібною призеркою з результатом 49. 39, 78. Серед юнаків до 18 років Назарій Савків здобув бронзову нагороду на дистанції 5 тисяч метрів з результатом 23.16, 20 с. Усі ці троє спортсменів навчаються у Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі.

Ще одну золоту медаль на змаганнях у Мукачево виборола наймолодша учасниця тернопільської команди Люба Губанова, яка була першою серед 12-літніх спортсменів на дистанції 200 метрів з результатом 11.31,96.

Серед юнаків до 18 років на дистанції 5 тисяч метрів Назарій Шилівський був четвертий, також четверте місце посіла Олександра Франків на дистанції 2 тисячі метрів серед дівчат до 18 років. Покращили свої передні результати Віра Губанова та Софія Павловська.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: