В неділю у Яворові стартує четвертий міжнародний Розточанський марафон

08 травня 13:35
Переглядів: 272
марафон

В неділю, 10 травня з центральної площі міста Яворова стартуватиме четвертий міжнародний Розточанський марафон Яворів-Любачів. Ці унікальні змагання з бігу на олімпійській дистанції 42 кілометри 195 метрів, які щорічно об'єднують дві сусідні країни - Республіку Польщу та Україну, проводяться вже традиційно: старт та фініш почергово приймають місто Яворів (Україна) та Любачів (Польща).

Цьогоріч до участі в марафоні зголосилось понад 150 бігунів. Марафонці розпочнуть свій довгий біговий шлях на території України, й пробігши шляхами Яворівського району Львівщини та Любачівського повіту Подкарпатського воєводства Республіки Польща, фінішуватимуть на площі Ринок у місті Любачеві. Це єдиний в Європі марафон, де учасники бігом перетинають міждержавний кордон.

Також вперше цього року передбачається можливість пробігти марафон естафетною командою: три чоловіки та одна жінка, етап довжиною орієнтовно по 10 км.

Серед організаторів Розточанського марафону-2015: з українського боку - управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Яворвіська райдержадміністрації та Яворівська районна рада, відділення НОК України у Львівській області, федерація легкої атлетики Львівської області; з польського боку - повітове староство в Любачеві, Підкарпатське воєводство Республіки Польщі, низка польських бігових осередків. В попередні роки українсько-польський або польсько-український кордон перетинали марафонським бігом понад 100 осіб.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: