В Новояворівську завершилися всеукраїнські змагання з міні-футболу серед дівчат "Різдвяні зустрічі -2016"

14 січня 10:08
Переглядів: 142
Новояворівськ

11-12 січня 2016 року в спортивному комплексі ФОК "Старт" Новояворівська (Лвівська обл.) відбулися фінальні змагання з міні-футболу серед дівчат 2000р.н.

Турнір організований Всеукраїнською Асоціацією сільського футболу за активної підтримки Яворівських райдержадміністрації та Яворівської районної ради, міського голови Новояворівська, федерації футболу Львівської області та федерації футболу Яворівського району та кількох приватних підприємців.

Участь у фінальних змаганнях «Різдвяні зустрічі-2016» взяли сім дівочих команд: ФК «Надвірняночка», ФК «Надвірняночка-ІІ» (Надвірнянський район Івано-Франківської області), ФК «Янтарочка (Яворівський район Львівської області), ФК «Надбужжя» (Буський район Львівської області), ДЮСШ – Буськ, ДЮСШ №1 – Львів, ДЮСШ - Заворичі/Красилів (Хмельницька область).

В напруженій та цікавій боротьбі кращими в дівочому футзалі стали команди з Надвірнянщини (ФК«Надвірняночка»), Бужанщини (ФК «Надбужжя») та Яворівщини (ФК «Янтарочка»).

Найкращим бомбардиром змагань виявилася Наталія Русак з команди ДЮСШ - Заворичі/Красилів. Організатори змагань визначили також і кращих гравців турніру, серед яких:

- ФК «Надвірняночка» м. Надвірна – Ганна Дем’янець

- ФК «Надбужжя» м. Буськ – Христина Федірко

- ФК «Надвірняночка-ІІ» м. Надвірна – Роксолана Дмитришин

- Буська ДЮСШ – Вікторія Постолюк

- ФК «Янтарочка» м. Новояворівськ – Соломія Купяк

- ДЮСШ №1 м. Львів – Ірина Брикайло

- ДЮСШ Заворичі/Красилів – Анастасія Москаленко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: