В обласній федерації футболу розповіли, як "Тепловик-Прикарпаття" стає професійним клубом

25 червня 19:30
Переглядів: 486
Футбол

Голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим підтвердив, що аматорський клуб “Тепловик-Прикарпаття” з Івано-Франківська розпочав атестацію на право участі у чемпіонаті Другої ліги.

Це сталося завдяки позиції в першу чергу міського голови Руслана Марцінківа, сказав Клим.

Вже 20 липня команда може стартувати у розіграшу Кубку України, інформує кореспондент “Галки” з прес-конференції в обласній ФФУ.

Координатор відродження професійної команди, футбольний експерт Василь Ольшанецький розповів, що клуб називатиметься НФК “Прикарпаття”.

В ході атестації зібрані ряд документів для початку процесу. Є підтримка від мерії, обласної ради та ОДА.

У команді наразі будуть грати виключно вихідці з Прикарпаття. Переважно це будуть гравці з чемпіонату області.

“Гадаю, що це плюс, бо у нас дитячо-юнацькі команди, і їм треба мати куди розвиватися, бачити перспективу професійного росту”, – каже Ольшанецький.

4 липня буде перегляд кандидатів в команду, в 11 липня стартують тренувальні збори.

Функціонер закликав прикарпатців підтримати новий клуб. Адже зараз він будується з нуля – немає ні автобусу, ні маніжок, ні бази.

“Кожен з нас має долучатися до створення команди, це не приватний бренд, це для всіх, люди скучили за професійним футболом”, – закликав Ольшанецький.

Ольшанецький підтвердив, що головним тренером команди буде знаний в минулому футболіст Володимир Ковалюк.

Річний бюджет клубу становить близько 4 мільйони гривень. Наразі гроші дає міська і обласна ради, в команді шукають спонсорів, наразі розраховують на 800-900 тисяч допомоги. Середня зарплата в футболістів може бути в розмірі 5-ти тисяч гривень (а це 1 млн 800 тисяч гривень в рік).

Ольшанецький каже, що гратиме “Прикарпаття” на “Русі”. Не виключає, що вхід на ігри матиме символічну плату в 10-15 гривень, аби покрити витрати на квиток тощо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: