В обласному турнірі з волейболу перемогли дівчата з Тернополя

27 лютого 18:50
Переглядів: 205
волейбол

Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 1999 року народження та молодших 20-21 лютого тривав у спортивному залі Тернопільської ЗОШ №24. Дев’ять команд-учасниць були розподілені на три підгрупи. За результатами ігор, що відбувались за коловою системою, визначились лідери, які боролися за 1-3, 4-6 і 7-9 місця.

Фінальні ігри також проводились за коловою системою. Таким чином, за призові місця змагалися команди Тернопіль-ОДЮСШ-1 (тренери – Вовчанський І., Герега О., Борознова Л.), Чортківської та Теребовлянської ДЮСШ.

Тернополянки перемогли чортківчанок (рахунок 2:1) та теребовлянок (рахунок 2:1) і здобули золоті нагороди. Вихованки Чортківської ДЮСШ (тренер – Шевчук В.) здолали суперниць із Теребовлі з результатом 2:1 і завоювали срібні нагороди. А бронзовим призером стала команда Теребовлянської ДЮСШ (тренер – Туркула М.)

У боротьбі за 4-6 місце команда Тернопіль-ОДЮСШ-2 (тренер – Юдаєва І.) перемогла суперниць із Заліщиків та Бережан з однаковим рахунком 2:0 і посіла четверте місце. Команда Заліщицької ДЮСШ виграла у Бережанської команди 2:0 і посіла п’яте місце. Відповідно, волейболістки з Бережан – на шостому місці.

У боротьбі за 7 місце команда Гусятинської ДЮСШ перемогла волейболісток Борщівської та Козівської ДЮСШ з однаковим рахунком 2:0, а зустріч між борщівськими та козівськими волейболістками завершилась на користь команди з Борщова – рахунок 2:0.

Після закінчення змагань відбулось нагородження переможців. Заслужені нагороди вручав заступник директора обласної ДЮСШ Олег Танчук, який подякував юним волейболісткам за цікаві змагання і наголосив, що всі команди впевнено боролись за перемогу, однак це – гра, тому в ній є переможці та переможені.

Організатори турніру – обласна дитячо-юнацька спортивна школа – під час церемонії нагородження також оголосили результати рейтингу тренерів ДЮСШ області з волейболу за 2014 рік. Отже, лідерські позиції впевнено зайняв відомий фахівець із Теребовлянської ДЮСШ Михайло Туркула. Друге місце посів постійний призер названих рейтингів Ігор Чорний – тренер Бережанської ДЮСШ. Третє місце у рейтингу здобув тренер Чортківської ДЮСШ Володимир Шевчук.

Силою, красою та грацією дівчат-спортсменок захоплювались вболівальники. Не залишилися осторонь і місцеві меценати, які допомогли фінансово. Волейболісти висловлюють особливу вдячність за підтримку небайдужих людей.