В області розпочинається Всеукраїнський місячник "Спорт для всіх – спільна турбота"

30 березня 19:00
Переглядів: 158
Спортивний майданчик

Відповідно Положення про проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», затвердженого Міністерством молоді та спорту України та Всеукраїнським центром «Спорт для всіх» й відповідного наказу управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації (за № 119 від 14.03.2016) в області розпочинається місячник з облаштування спортивних майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення «спорт для всіх – спільна турбота».

Такий місячник, який традиційно відбувається в кожній області України, пройде у період з 1 до 30 квітня ц.р. й матиме на меті покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою та масовим спортом різних вікових груп населення, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування спортивних споруд; проведення інформаційно-пропагандистської кампанії з метою привернення уваги до питань створення належних умов для щоденних занять населення фізичною культурою; стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємництва та громадських організацій, мешканців жилих мікрорайонів, особливо молоді, щодо облаштування та утримання місць для самостійних і групових занять різними видами рухової активності людей на дозвіллі; запровадження сучасних стандартів активного дозвілля та створення здорової конкуренції серед місцевих громад щодо забезпечення належних умов для занять масовою фізичною культурою.

Відтак під час проведення обласного місячника планується впорядкувати спортивні майданчики за місцем проживання, в місцях масового відпочинку населення та спортмайданчики, які знаходяться на балансі навчальних закладів. Загалом планується провести роботи з упорядкування та ремонту понад 1,5 тисячі площинних спортивних споруд області.
За підсумками місячника буде визначено й відзначено кращих серед міст обласного значення та населених пунктів районів Львівщини.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: