В очікуванні довгожданого фіналу

01 лютого 12:13
Переглядів: 262
волейбол

Хто стане володарем першого в історії Івано-Франківщини Кубка області з волейболу серед чоловічих команд сезону 2013-2014 років?!

Це запитання наразі є номером один, мабуть, у всіх любителів і прихильників цієї гри. Напередодні фіналу прес-служба ІФОФВ поспілкувалась з тренерами та гравцями команд учасниць фіналу Кубка області і спробувала дізнатись про їх настрій і степінь готовності. Нагадаємо, що це в перше в історії Прикарпатського волейболу проводитсь Кубок області з волейболу серед чоловічих команд сезону 2013-2014 років. в наступному сезоні ІФОФВ буде проводити аналогічний Кубок області і серед жіночих команд.

Михайло Чиборак, тренер команди ВК «Залуччя» с. Залуччя:

- В півфіналі ваша команда зустрінеться з першолігової командою ВК «Університет». На твою думку, що стане визначальним в цій грі?

- З цією командою ми зустрічались коли приймали участь в першій лізі Чемпіонату області два роки назад. Команда виглядала непогано, молоді хлопці, всі зіграні, хороший в них тренер. В цьому році з ними не зустрічались, але якщо вони зуміли пробитися у «фінал чотирьох» пройшовши Бурштин, Коломию і Калуш то це вже про щось говорить. Цю команду недооцінювати мабуть буде неправильно і ми будемо намагатися серйозно налаштуватися на гру проти них.

- За рахунок чого збираєтесь перемагати свої суперників?

- Команда перебуває зараз у відмінній формі + це наші гравці, які мають великий досвід виступів у різних турнірах і чемпіонатах. Лідери команди (Надопта Дмитро, Вітюк Ігор – прим. автора) постійно підказують молодшим колегам, підбадьорюють їх і дають цінні поради. Думаю з таким підбором гравців ми повинні вигравати у півфіналі і в неділю зустрітися вже у фіналі з переможцем другої півфінальної гри.

- Як проходить підготовка команди до ««фіналу чотирьох» Кубка області?

Практично кожен день проводимо тренування в залі середньої школи міста Снятин. НажальКваснюк Юрій та Нейман Євген окремо займаються від команди у зв’язку з тим, що проживають в обласному центрі. Награємо певні тактичні схеми, працюємо над захисними діями.

Роман Меринда, капітан команди ВК «Університет» м. Івано-Франківськ:

- Досить несподіваним стало те, що команда ВК «Університет» стала учасником «фіналу чотирьох» Кубка області. Розкажіть секрет успіху?

- Вважаю, що секретом нашого успіху є чітке виконання тренувального процесу. Ми викладались на всі 100% і це принесло бажаний результат.

- Як проходить підготовка до цих ігор?

У зв’язку з Новорічними та Різдвяними святами дуже було мало тренувань і ми до цього моменту зібрались буквально три рази. Нажаль команді не допоможе центральний блокуючий Роман Пицко у зв’язку з сімейними обставинами, а так всі інші в строю.

- За рахунок чого будете обігравати своїх суперників?

- За рахунок швидкої гри ну і звичайно чіткого виконання наших тактичних дій на майданчику.

- На твою думку, яка команда є фаворитом Кубка області?

- Мабуть, це «Володар» м. Галич, і, можливо - «ЛВУМГ» Долина-Богородчани.

Володимир Шемрай, гравець команди «Володар» м. Галич:

- Не розцінюєте гру в турі чемпіонату, як генеральну репетицію перед півфіналом Кубка області?

- В загальному - це і була репетиція. Добре, що до нашої команди приєднавсяОлег Гавалешко, який з певних причин не приймав участі в попередніх матчах чемпіонату, а в цьому турі він дуже підсилив гру команди. Команда заграла більш цікавіше і злагодженіше. Кожен грає на своїй позиції і кожен знає, що робити на майданчику. Ця гра була цікавою і багато чого ми з неї почерпнули. В півфіналі знову будемо грати свою гру і боротися за вихід в фінал Кубка.

- Плануєте змінити щось в грі своєї команди?

- Звичайно!!! Будемо грати і перемагати. В нас досвідчена команда, хоч і вікова, але досвід є досвід і він багато чого визначає для перемоги. Гра з «ЛВУМГ» показала, що ми можемо грати проти цієї команди і перемагати її.

Від себе особисто і від всієї команди запрошую усіх вболівальників приїхати і підтримати команди в фіналі Кубка області. Кожен з нас буде вдячний за вашу підтримку, адже ми граємо для Вас.

Андрій Грайчук, тренер команди «ЛВУМГ» Долина-Богородчани:

- Півфінал для вашої команди не стане повторенням суботньої поразки?

- Розпочнемо мабуть з того, чого ми програли. Перед туром команда брала участь у турнір серед структурних підприємств нашої галузі. Напривеликий жаль, команда, щоб додати в тактичному плані, взагалі беззубо виглядала на цьому турнірі. Ще й до того захворів Роман Галич. В підсумку турнір ми провалили і психологічно гравці зламались. Стосовно гри з «Володарем», то в першому сеті ми були постійно попереду, а ось в кінцівці взагалі провалились. Ну і як підсумок поразка.

- На даний момент команда вже відновилась?

- Так. Тим більше ми граємо вдома і якщо в рахувати той фактор то маємо зіграти так, щоб не було соромно перед нашими вболівальниками.

- Плануєте змінити тактику гри на півфінальний матч?

- Побачимо! В Галичі зі старту вийшов Андрій Плесканка замість Андрія Байси, а тут ще буду думати. Крім того в команді-суперника з’явився Олег Гавалешко, що додає нам немало клопоту, адже проти нього потрібно більш вдало грати на блоці. Гравці в нас трішки молодші за суперника, спробуємо заграти трішки швидше. Слабких суперників на цій стадії змагань просто не буває. Будемо грати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: