В ОДА нагородили кращих спортсменів Івано-Франківщини за підсумками 2014 року

07 квітня 22:11
Переглядів: 173
стуй

Сьогодні, у Всесвітній день здоров'я, в обласній державній адміністрації нагородили кращих спортсменів Івано-Франківщини за підсумками 2014 року.

Нагороди, подяки та сувенірну продукцію отримали понад сорок прикарпатців, які гідно представляли край на спортивних заходах різних рівнів. Серед нагороджених – переможці світових та європейських чемпіонатів: Христина Стуй (легка атлетика), Ірина Харів (вільна боротьба), Надія Діденко (фрістайл), Інна Оробець (пауерліфтинг), Володимир Рій (футзал), Ольга Балтажи (шашки), а також тренери, колективи спортивних шкіл, товариств та федерацій.

«Спортсмени – це ті люди, які демонструють відданість справі, їм притаманні порядність, відповідальність, наполегливість у досягненні своєї мети, − зауважив голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, вручаючи нагороди. − У межах своєї компетенції робитиму все можливе для того, щоби у нашій області розвивався спорт, а ті, хто ним професійно займається, мали можливість продемонструвати свої досягнення на рівні держави та світу».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: