В Одесу – на позитиві

24 лютого 13:19
Переглядів: 109
Карпати

Гра в боулінг – що може бути кращим для емоційної розрядки перед відновленням чемпіонату та першим важливим матчем «левів». Це вже друга спільна поїздка карпатівців у боулінг. Тоді, як і зараз, ініціатором такого «вихору емоцій» виступив Олег Дулуб.

«Чому знову боулінг? Думали над іншими варіантами, але поки що погодні умови не дозволяють зробити чогось інакшого. У майбутньому, якщо все складеться добре, то можливо поїдемо разом на риболовлю чи полювання. Боулінг дозволяє побачити гравців із різних сторін: їхні емоції, як радіють, як розділяють з іншими невдачі» – пояснює головний тренер

Хлопці розбились на чотири команди та взяли до рук кулі. Вибити відразу страйк вдавалось не всім, та футболісти заспокоювали себе та інших словами, ніби потрібно спочатку відчути гру та «розігрітись».

«Якщо порівнювати з минулим нашим походом у боулінг, то попередня гра була скута, а сьогоднішня вже більш емоційніша. Зараз вони поводять себе так, як і повинні на полі реагувати футболісти. Не дивлячись на те, що хлопці розбились на кілька команд, бачу, що вони все одно переймаються один за одного. Це робить команду єдиним цілим» – резюмував Олег Дулуб.

Якби Юрій Поклад, як і минулого разу, за кожен страйк вручав свій міні-приз (ним була пачка соку), то скоро за ним довелось би бігти у сусідній магазин. Страйків хлопці навибивали і справді чимало. Особливо відзначився квартет Зубейко-Філімонов-Мисак-Боровик, які один за одним збивали всі десять кеглів. 

«Для різноманіття це потрібно, щоб створити дружній колектив, об’єднатись і бути як сім’я. Зараз всі порозбивались по командах, тому сім’я буде пізніше, на полі (сміється). Всі задоволені, кричать, радіють – атмосфера у колективі відмінна» – каже Євген Боровик.

Спостерігаючи за грою команд зі сторони, не скажеш, ніби нещодавно до хлопців приєдналось чимало нових футболістів. Ніякої скутості та дискомфорту, всі шалено радіють вибитим страйкам, а невдалі кидки – розділяють підтримкою інших гравців.

«Трішки відволіктись, згуртувати команду, це справді потрібно. Вважаю, просто необхідно періодично виїжджати з командою на подібні заходи. Проблем з адаптацією у мене немає, більшість хлопців знаю ще з виступів за різні вікові категорії збірної України» – поділився новачок «Карпат» Микола Матвієнко.

Переможцем стала команда Ігоря Худоб’яка та Андрія Тлумака. Вони разом із Олексієм Дитятьєвим та Павлом Ксьонзом вже розділили насолоду перемоги. А команди-переможені сподіваються відчути присмак виграшу вже у неділю в Одесі.

«Не сильно виходить збивати страйк, але старався не підводити команду. Думаю, це дуже класно, збиратися та відпочивати разом зі всіма хлопцями. В Іспанії, єдине, що ми робили разом – вечеряли» – розповів Олексій Гуцуляк.

Та все ж, карпатівці зосереджені тільки на майбутній грі з «Чорноморцем», адже у п’ятницю команда вирушає до Одеси, де і проведе перший офіційний матч нового року.

«Всіма думками вже в Одесі, постійно в голові ця гра, хочу допомогти команді і досягти тільки хорошого результату» – підсумував Гуцуляк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: