В Олімпійському селищі у Сочі урочисто піднято прапор України

06 лютого 14:24
Переглядів: 101
прапор україни

Сьогодні, 6 лютого, в небі над Сочі замайорів синьо-жовтий стяг України, символізуючи готовність нашої країни до участі у ХХІІ зимових Олімпійських іграх.

Традиційна церемонія підняття державного прапору відбулась під акомпанемент гімну України на спеціалізованій площі в гірському Олімпійському селищі. Разом зі стягом нашої країни були підняті прапори Мексики, Норвегії, Молдови та Таїланду, інформує noc-ukr.org.

В церемонії взяли участь надзвичайний і повноважний посол України в Російській Федерації Володимир Єльченко, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, в.о. Міністра молоді та спорту Равіль Сафіуллін, спортсмени, тренери та технічний персонал збірної. Українську Олімпійську збірну привітала мер Селища, Олімпійська чемпіонка з ковзанярського спорту Світлана Журова, яка урочисто обмінялась пам’ятними сувенірами на згадку про подію із керівниками української делегації, Олімпійськими медалістами – президентом НОК Сергієм Бубкою та шефом місії на зимових Олімпійських іграх у Сочі Ніною Уманець.

Відзначимо, напередодні старту Олімпіади-2014 НОК України ініціював підняття національного та олімпійського стягів у всіх куточках України на знак підтримки своїх олімпійців у Сочі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: