В першій лізі чемпіонату України змагатиметься 10 команд

05 вересня 10:55
Переглядів: 179
Футзал

Відбулася нарада представників клубів, які планують цього сезону виступати в чемпіонаті України серед команд Першої ліги. В ході його обговорювалися формат проведення нового чемпіонату, участь команд Першої ліги в Кубку України, а також фінансові питання. Нагадаємо, що в цьому дивізіоні минулого сезону змагався "Ураган-2". та оскільки цього року майже весь склад дублерів "драконів" заявленийза основу клубу, йде процес формування нового складу дублю, який гратиме в обласному чемпіонаті АМФІФО.

Як повідомляє сайт ФК "Спортлідер+", передусім, зупинимося на головному. На старт нового сезону планують вийти десять команд: київські “Епіцентр-К3″, “Київ-НПУ”, “ХІТ” і “Політехнік”, південноукраїнська “Енергія”, херсонський “Продексім”, хмельницький “Спортлідер-2″, кременчуцький “4 net” “Рятувальник” (Ромни) і МФК “Одеса”, Проте, як з’ясувалося вже по ходу засідання, під великим знаком питання знаходиться участь в чемпіонаті “Одеси”. Крім того, готовність “Політехніка” до старту в Першій лізі оцінюється як 50 на 50. В той же час було визначено час для початку сезону в Першій лізі – цей початок листопада. Враховуючи те, що цього сезону буде 8-10 команд (якщо брати до уваги питання по “Одесі” і “Політехніку”), то формат змагань планується наступним: регулярний чемпіонат в два кола. Базовий день – субота. Кінець регулярного чемпіонату планується на середину квітня. Кращі чотири команди пройдуть в плей-офф.  Самі ж матчі плей-офф проходитимуть в наступному форматі: півфінали – з двох зустрічей (перша з них – на майданчику команди, що зайняла нижче місце), а фінал і матч за третє місце планується провести в одному місті. Не залишаться без ігрової практики і команди, які за підсумками “регулярки” не пройшли в плей-офф. Ці команди зіграють свій міні-турнір, який відбудеться в одному місті. Формат цього міні-турніру залежатиме від кількості команд.

Крім того, у рамках наради було ще поставлено питання про формат Кубку України і участі в ньому команд Першої ліги і аматорських колективів. Річ у тому, що в 1/8 фіналу вже повинні вступати у боротьбу за почесний трофей клуби Екстра-ліги. Відповідно, до цих десяти команд повинні додатися ще шість команд. Для визначення шестірки щасливчиків був запропонований наступний формат: спочатку будуть зіграні матчі в шести зональних групах за регіональною ознакою. А вже потім переможці цих регіональних попередніх раундів повинні вийти в 1/8 фіналу. Було запропоновано провести ці ігри попереднього раунду перед стартом сезону в Першій лізі, на що клуби відповіли пропозицією провести ігри Кубку вже після старту сезону, оскільки це дасть можливість зробити ритмічніший календар для команд. Як це буде насправді – дізнаємося вже перед стартом сезону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: