В Підгородньому змагалися юні біалоністи

28 травня 15:56
Переглядів: 217
біатлон

Змагання з літнього біатлону впродовж минулих вихідних тривали на навчально-спортивній базі «Колос», що в селі Підгородньому поблизу Тернополя. Ця відкрита особиста першість Тернопільського обласного ФСТ «Колос» та Тернопільської ОДЮСШ відбувалась під девізом «Хто ти, майбутній Олімпієць?» і проводилась серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.н., 2002 р.н. і молодших. В змаганнях взяли участь 95 учнів обласної школи з біатлону, а також міста Тернополя, Бучацького, Ланівецького, Козівського, Шумського районів, Доброводівської ДЮСШ (Збаразького району), ДЮСШ (Тернопільського району), товариств «Колос», «Динамо».

Привітали учасників змагань голова Тернопільського обласного ФСТ «Колос» Георгій Гунтік, голова Тернопільської Федерації зимових видів спорту Павло Клочко. Разом із директором Тернопільської ОДЮСШ з біатлону Анатолієм Яциною, вони нагородили кращих учнів школи за успішний виступ на чемпіонаті України, який проходив в Тисовці, та змаганнях серед збірних команд ДЮСШ, що відбулися в Сумах, грамотами та грошовими преміями. Також за результатами контрольно-перевідних нормативів, що відбулися в навчальних группах, учні, які показали високі результати, були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

В перший день Відкритої особистої першості Тернопільського обласного ФСТ «Колос» та Тернопільської ОДЮСШ з біатлону відбувся крос+стрільба. На другий день спортсмени змагалися в гонці на лижеролерах та ролерах (ковзанах). Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями, солодкими подарунками.

Дирекція школи висловлює вдячність усім, хто надав допомогу в проведенні змагань.

З результатами Відкритої особистої першості Тернопільського обласного ФСТ «Колос» та Тернопільської ОДЮСШ з біатлону під девізом «Хто ти, майбутній Олімпієць?» можна ознайомитися на сайті управління у розділі «Результати».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: