В рамках обласної програми на Львівщині відкрито ще один сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям

28 листопада 15:30
Переглядів: 239
Спортивний майданчик

27 листопада 2016 року на території стадіону «Нафтовик» у м. Бориславі відбулося урочисте відкриття нового сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям розміром 42 на 22 метри, облаштованого в рамках реалізації обласної цільової програми "Спортивний майданчик" на 2011-2016 роки.

На справжнє свято бориславського спорту завітали начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, директор Львівського обласного центру ФЗН "Спорт для всіх" Вадим Климович, Бориславський міський голова Ігор Яворський, секретар міської ради Юрій Химин, керуючий справами виконкому Ігор Кобилецький та заступники міського голови Богдан Монастирський та Едуард Бринь.

Цей чудовий спортивний майданчик збудовано завдяки дієвої співпраці Бориславської міської ради та управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації й як зазначив міський голова - «Це один із важливих кроків для розвитку спортивної молоді у нашому місті, адже такого спортивного майданчика в нас ще не було».

Після чину освячення спортивного майданчику за участю священика УГКЦ о. Олега Смереки, чимало присутніх на святі бориславців вже активно вболівали за першими футбольними баталіями й першими футбольними успіхами юних спортсменів!

Варто зазначити, що в 2016 році в рамках обласної програми «Спортивний майданчик» на Львівщині облаштують 68 сучасних спортивних майданчиків: 28 спортивних майданчиків зі штучним покриттям та 40 майданчиків із тренажерним обладнанням. На цю мету з обласного бюджету виділено 16 млн. грн. й відповідні кошти місцевих бюджетів. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: