В рамках обласної цільової програми в селі Лисовичі на Стрийщині відкрито черговий спортивний майданчик зі штучним покриттям

30 жовтня 10:45
Переглядів: 244
Майданчик

28 жовтня ц.р. святково й гамірно було в с. Лисовичі Стрийського району. Справжньою подією стало урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика нового покоління, облаштованого за обласною програмою «Спортивний майданчик». На спортивний майданчик з синтетичним покриттям розміром 42 х 22 метрів, розташований поблизу Лисовицької школи-ліцею, прибули представники місцевої та обласної влади, депутатського корпусу, громади села, священики, вчителі, юні спортсмени, школярі та їхні батьки, ветерани спортивного руху та журналісти.

Право перерізати символічну стрічку було надано голові Стрийської районної ради Василю Козаку, голові Стрийської райдержадміністрації Василю Зубрицькому, начальникові управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрію Майбороді та сільському голові села Лисовичі Василю Олійнику.

А за давнім українським звичаєм всечесні отці Михайло Коцуроський та Василь Бурчина освятили спортивний майданчик.

Свої мистецькі виступи подарували учасникам святкового дійства Ірина Кулик (Кавсько) та Богдан Бойко (Дашава), а юна спортсменка з Лисович Софія Болюбаш виконала показовий номер з елементами художньої гімнастики.

Не бракувало подарунків і для юних спортсменів, і для сільської футбольної команди, в т.ч. й комплектів футбольної форми, придбаної за обласною програмою «Сільський спорт».

Відтак на новозбудованому спортивному майданчику розпочалися футбольні змагання.

Зауважимо, що майданчик зі штучним покриттям 42 х 22 метрів у с. Лисовичі облаштовано у рамках реалізації Обласної цільової програми "Спортивний майданчик" за консолідовані кошти районного та обласного бюджетів, зокрема з обласного бюджету скеровано 500 тисяч гривень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: