В рамках Європейських днів добросусідства в м. Белзі відбулися спортивні заходи

30 серпня 10:00
Переглядів: 260
Белз

27 серпня 2016 року в м. Белзі на Львівщині в рамках проведення Європейських днів добросусідства відбулася низка спортивних змагань.

Насамперед успішно відбувся турнір з футболу серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь команди ДЮСШ «Буг», юнаки з с. Поториця, Карова, м. Угнова та команда дівчат з ДЮСШ «Буг». Місто Белз представляли учні середньої школи та команда «Авангард».

Після попередніх ігор в групах за третє місце зустрілися команди ДЮСШ «Буг» дівчата та Белзької ЗОШ. З рахунком 2 : 1 перемогу одержали юнаки Белзу.
В фінальному поєдинку за кубок зустрілися команди Карова та Угнова.

Перемогу здобули юні футболісти Карова з рахунком 3 : 2. В ході турніру було визначено кращих гравців. Ними стали в команді «Арсенал» Угнів - Тарас Вусик, «Белз – Авангард» - Володимир Гречушніков, Белзька ЗОШ – Мар’ян Луценко, село Карів – Анастасія Струж. А найкращим гравцем турніру було названо вихованку ДЮСШ «Буг» Божену Дуб.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, медалями та грамотами відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації, кращі гравці – статуетками від Белзької міської ради.

Нагородження проводили перший заступник голови Сокальської РДА Ірина Задолинна, міський голова Белзу – Олексій Макух та війт гміни Белзець Анджей Адамек.

Також відбувся турнір з пляжного волейболу, в якому взяли участь дев’ять команд – «Зебра», «Динамо», Белз – 2, «Кувейт», «Кристал», Стаївка – 1, Стаївка – 2, Белз – тім та «Дарк лайонз». Волейбольні команди були розподілені на три підгрупи, після ігор в яких до фінальної частини вийшли три дружини. В запеклій боротьбі бронзові нагороди виборола команда «Кувейт» в складі Анатолія Теличка та Романа Войтовича. Срібними призерами виявилася команда «Зебра» в складі Андрія Артимишина та Андрія Криса, а переможцями виявилася команда «Белз – тім» в складі Олега Некрасова та Павла Мальцева.

Переможці та призери турніру нагороджені медалями та грамотами відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.

Нагородження проводив заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: