В рамках Європейських днів добросусідства в м. Белзі відбулися спортивні заходи

30 серпня 10:00
Переглядів: 235
Белз

27 серпня 2016 року в м. Белзі на Львівщині в рамках проведення Європейських днів добросусідства відбулася низка спортивних змагань.

Насамперед успішно відбувся турнір з футболу серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь команди ДЮСШ «Буг», юнаки з с. Поториця, Карова, м. Угнова та команда дівчат з ДЮСШ «Буг». Місто Белз представляли учні середньої школи та команда «Авангард».

Після попередніх ігор в групах за третє місце зустрілися команди ДЮСШ «Буг» дівчата та Белзької ЗОШ. З рахунком 2 : 1 перемогу одержали юнаки Белзу.
В фінальному поєдинку за кубок зустрілися команди Карова та Угнова.

Перемогу здобули юні футболісти Карова з рахунком 3 : 2. В ході турніру було визначено кращих гравців. Ними стали в команді «Арсенал» Угнів - Тарас Вусик, «Белз – Авангард» - Володимир Гречушніков, Белзька ЗОШ – Мар’ян Луценко, село Карів – Анастасія Струж. А найкращим гравцем турніру було названо вихованку ДЮСШ «Буг» Божену Дуб.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, медалями та грамотами відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації, кращі гравці – статуетками від Белзької міської ради.

Нагородження проводили перший заступник голови Сокальської РДА Ірина Задолинна, міський голова Белзу – Олексій Макух та війт гміни Белзець Анджей Адамек.

Також відбувся турнір з пляжного волейболу, в якому взяли участь дев’ять команд – «Зебра», «Динамо», Белз – 2, «Кувейт», «Кристал», Стаївка – 1, Стаївка – 2, Белз – тім та «Дарк лайонз». Волейбольні команди були розподілені на три підгрупи, після ігор в яких до фінальної частини вийшли три дружини. В запеклій боротьбі бронзові нагороди виборола команда «Кувейт» в складі Анатолія Теличка та Романа Войтовича. Срібними призерами виявилася команда «Зебра» в складі Андрія Артимишина та Андрія Криса, а переможцями виявилася команда «Белз – тім» в складі Олега Некрасова та Павла Мальцева.

Переможці та призери турніру нагороджені медалями та грамотами відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.

Нагородження проводив заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко.

Автор: Оксана Вацеба
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити