В Рогатин на змагання з кульової стрільби завітали спортсмени з різних куточків України

28 травня 09:00
Переглядів: 708
Кульова стрільба

Нещодавно у Рогатині   в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» відбувався Всеукраїнський турнір з кульової стрільби, присвячений пам’яті Заслужених тренерів України  С.М.Леськіва та І.М.Даниляка серед спортсменів 1993 року народження та молодших.

В ньому взяли участь  65 спортсменів з  Кіровограда, Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Рогатина.

Призові місця розігрувалися в особистому заліку у вправах МП-5 ( стрільба з пістолета, 25м ) серед дівчат, ПП-2 (пневматичний пістолет, 10м) серед дівчат, ПП-2 (пневматичний пістолет, 10м) серед юнаків, ГП-4 (пневматична гвинтівка, 10м) серед юнаків, ГП-4 (пневматична гвинтівка, 10м) серед дівчат, ГП-11 (стрільба по рухомій мішені, 10м) серед дівчат, ГП-11 (стрільба по рухомій мішені, 10м) серед юнаків.

Переможці та призери  змагань нагороджені  відповідними грамотами та медалями від Рогатинської міської ради, а також  від сина І.М.Даниляка –  Романа Даниляка за рішенням суддівської колегії, за результатами виступу на турнірі. Кращого спортсмена серед юнаків – Дениса Ворону (Рогатинська СДЮСШОР) та кращу спортсменку серед дівчат –  Вероніку Антощак (Львівська  СДЮШОР «Сигнал») нагороджено грошовими преміями.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: