В Самборі відзначили Всесвітній день футболу

12 грудня 16:00
Переглядів: 80
Футбол

Щорічно 10 грудня традиційно у світі відзначається Всесвітній день футболу (World Football Day). Таким чином міжнародне співтовариство віддає данину цьому виду спорту, який для багатьох мільйонів не просто гра, а стиль життя. У цей день проводиться безліч футбольних матчів різного рівня і масштабу.

Зокрема, 10 грудня 2016 року в приміщенні спортивного залу ДЮСШ м. Самбора відбулося чимало футбольних турнірів. Участь у святі взяли юнаки різних вікових категорій, збірна дівчат, гравці ФК «Самбір», тренери та ветерани футболу.

Свято розпочалося дружньою грою між юнаками 2008-2009р.н. та гравцями ФК «Самбір». З професійними футболістами мала можливість позмагатися й дівоча команда, яка продемонструвала майстерну гру та футбольні таланти.

З привітальним словом виступили директор Самбірської ДЮСШ Іван Ковалик, начальник відділу у справах молоді та спорту міськвиконкому Наталія Кутельмах та голова місцевої федерації футболу Петро Мошуманський, які побажали усім гарного настрою, високих спортивних та особистих досягнень.

Опісля грамотами та подяками були відзначені найкращі юні футболісти, тренери, судді та організатори футбольних свят. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: