В селі Великі Грибовичі на Жовківщині відкрито новий спортивний майданчик з тренажерним обладнанням

01 листопада 20:00
Переглядів: 240
Майданчик

28 жовтня ц.р. заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич та завідувач сектору молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації Ольга Калиновська взяли участь у відкритті спортивного майданчика з тренажерним обладнанням на шкільному подвір’ї села Великі Грибовичі. В урочистій частині також взяли участь: депутат обласної ради Андрій Дума, голова сільської ради Ігор Питель, директор місцевої школи Ганна Макогін, отець Михайло та уся шкільна родина.

Юрій Дубневич привітав школярів та побажав їм у першу чергу здоров’я, побільше посмішок та мирного майбутнього та закликав дітей шанобливо ставитися до спортивного майданчика, а також висловив сподівання, що ця спортивна споруда не буде порожньою. До вітань заступника голови райдержадміністрації приєдналася завідувач сектору молоді та спорту Ольга Калиновська. У першу чергу вона подякувала усім, хто долучився до встановлення майданчика та наголосила, що вільний час дітей треба заповнювати корисними справами, які будуть провадити їх правильним життєвим шляхом. Відтак о. Михайло освятив нову спортивну споруду.

Додатково.

У рамках обласної цільової програми "Спортивний майданчик" на 2011-2016 роки у всіх районах Львівщини встановлюються такі майданчики. До слова, в обласному бюджеті на 2016 рік передбачена рекордна сума на облаштування сучасних спортивних майданчиків в розмірі 16 мільйонів гривень. Варто також додати, що кошти з обласного бюджету виділялися на умовах співфінансування. Окрім того, місцеві органи виконавчої влади забезпечують відведення земельної ділянки та передбачають вільний доступ для занять на облаштованих майданчиках.

Відповідно до цієї програми у Жовківському районі заплановано встановлення двох майданчиків зі штучним покриттям та двох майданчиків із тренажерним обладнанням. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: