В Сокільниках відбувся турнір з футболу серед ветеранів спорту

06 червня 20:53
Переглядів: 206
Турнір

5 червня ц.р. в с.Сокільниках, на стадіоні клубу ветеранів футболу «Кар’єр», що в народі вже прозвали «Кар’єр-Арена», відбувся турнір з футболу, присвячений пам’яті Героя України Андрія Дигдаловича, який загинув на київському Майдані 20 лютого 2014 року.

За сприяння Сокільницької сільської ради (сільський голова Т. Сулимко), організатором турніру виступив місцевий «Клуб ветеранів футболу «Кар’єр», за який свого часу змагався на воротах Андрій Дигдалович. Власне футбольний турнір зорганізований в рамках широкомасштабного заходу із вшанування пам’яті Героя.

Під час урочистого відкриття заходу присутніх привітали начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, директор департаменту соціального захисту Львівської облдержадміністрації та керівник центру допомоги воїнам АТО Василь Мартиняк, президент Львівської обласної асоціації ветеранів спорту Володимир Милян, дружина Героя Наталія Дигдалович.

Під час культурної програми перед глядачами виступили: народний духовий оркестр с. Оброшино «Оброшин-парк», школярі Сокільницької школи ім. Ів.Франка з літературно-мистецькою композицією (педагог-організатор Гаврик У.О.), народний хор с.Кротошин та козацька дружина.

Футбольний турнір передбачав кілька матчів й першою була гра юнацьких команд «КВФ Кар’єр» (в клубі так організована робота, що наймолодшому учаснику 12 років, а найстаршому – 74!). Продовжили ж футбольне дійство чотири команди ветеранів: ФК «Огірок» (м. Пустомити), ФК «Зоря» (с. Городиславичі), КВФ «Кар’єр-1» та КВФ «Кар’єр-2». До фіналу вийшли постійні друзі-суперники - «Зоря» та «Кар’єр-1». Фінальна гра пройшла в запеклій боротьбі: «Кар’єр», що був підсилений ветеранами сокільницького «Сокола», ніяк не хотів цього разу поступитися «Зорі», за яку грали кілька ветеранів львівських «Карпат» - Андрій Покладок, Богдан Стронціцький, Володимир Вільчинський, Любомир Вовчук, Іван Павліш та Руслан Мостовий. На гол Андрія Покладка кар’єрівці відповіли голами Ігоря Карабена та Богдана Ришавця, якому видав чудовий пас ще один ветеран «Карпат» та ФК «Львів» Роман Лаба. Відтак 2 : 1 на користь господарів і перехідний кубок турніру пам’яті Героя України Андрія Дигдаловича» залишається на цілий рік в його рідному клубі ветеранів футболу «Кар’єр».

Всіх учасників турніру, не зважаючи на зайняте місце, відзначено пам’ятними медалями та кубками, а кращих гравців – пам’ятними статуетками, які вручили сільський голова Сокільник Тарас Сулимко та родина Дигдаловичів. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: