В Стрийському парку Львова відбувся чемпіонат Львівської області з легкоатлетичного кросу

16 жовтня 18:30
Переглядів: 164
крос

11 жовтня 2014 року у Стрийському парку Львова відбувся чемпіонат Львівської області з легкоатлетичного кросу

Змагання відбувалися у кількох вікових групах: чоловіки, жінки, юніори, юніорки 1995-1996 р. н. (дистанція 3 км), юнаки, дівчата 1997-1998 р. н (дистанція 2 км) та молодші юнаки, дівчата 1999-2000 р. н. (дистанція 1 км).

Організаторами змагань виступили: управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації та федерація легкої атлетики Львівської області.

Головний суддя змагань: Заслужений тренер України Михайло Сташків (м. Львів).

Загалом у змаганнях взяли участь 102 кращі легкоатлети Львівської області.

Високий рівень підготовки продемонстрували: Богдан-Іван Городиський, Роман Ростикус, Ірина Бубняк, Оксана Райта, Юрій Мочульський, Вікторія Лушпенко, Юрій Галан, Ірина Племянник, Станіслав Козак, Мар’яна Федак та ін.

Підсумкові результати чемпіонату

Львівської області з легкоатлетичного кросу 2014 року:

Чоловіки (3 км):

1 місце – Городиський Богдан-Іван – 9,16 хв. (тренер Хіміон Т.)

2 місце – Ростикус Роман – 9,18 хв. (тренери Тарнакін В., Тарнакіна О.,  Гаєвський М.)

3 місце – Долинчук Дмитро – 9,20 хв. (тренер Данилюк А.)

Жінки (3 км):

1 місце – Бубняк Ірина – 10,38 хв. (тренер Зубова Н.)

2 місце – Райта Оксана – 10,40 хв. (тренер Кретів О.)

3 місце – Яремчук Софія – 10,49 хв. (тренер Прокопенко В. Остасюк Т.)

Юніори (1995-1996 р. н., 3 км):

1 місце – Мочульський Юрій – 9,49 хв. (тренери Тарнакін В., Тарнакіна О., Єретик В.)

2 місце – Штиюк Назар – 9,52 хв. (тренер Свищ Я.)

3 місце – Дацик Данило – 9,54 хв. (тренер Сташків М.)

Юніорки (1995-1996 р. н., 3 км):

1 місце – Лушпенко Вікторія – 13,20 хв. (тренер Свищ Я.)

2 місце – Лаган Вероніка – 14,02 хв. (тренер Свищ Я.)

3 місце – Савчук Соломія – 14,49 хв. (тренери Сазонова В., Прокопенко В., Єретик В.)

Юнаки (1997-1998 р.н., 2 км):

1 місце – Галан Юрій – 6,29 хв. (тренери ТимківМ., Свищ Я.)

2 місце – Чапля Назар – 6,30 хв. (тренери Тарнакін В., Тарнакіна О., Гаєвський М.)

3 місце – Запотічний Олег – 6,49 хв. (тренер Добранський І.)

Дівчата (1997-1998 р.н., 2 км):

1 місце – Племянник Ірина – 7,19 хв. (тренер Єретик В.)

2 місце – Більчак Оксана – 7,25 хв. (тренер Небельський В.)

3 місце – Дуткевич Вікторія – 7,28 хв. (тренер Єретик В.)

Молодші юнаки (1999-2000 р. н., 1 км):

1 місце – Козак Станіслав – 2,53 хв. (тренер Єретик В.)

2 місце – Піхо Михайло – 3,09 хв. (тренер Теплий Д.)

3 місце – Бобенчик Віталій – 3,16 хв. (тренер Кондюх Є.)

Молодші дівчата (1999-2000 р. н., 1 км):

1 місце – Федак Мар’яна – 3,22 хв. (тренер Богоносюк М.)

2 місце – Бугай Катерина – 3,37 хв. (тренер Нікіфоров О.)

3 місце – Максимів Наталія – 3,57 хв. (тренер Єретик В.)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити