В суботу у Львові стартує Всеукраїнський велопробіг "Бачу! Можу! Допоможу!"

02 липня 13:30
Переглядів: 222
велоспорт

4 липня у Львові стартує Всеукраїнський Благодійний велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» за участю незрячих людей, який триватиме 30 днів. Зрячі та незрячі велосипедисти разом подолають 2000 кілометрів на велосипедах-тандемах. 3 липня о 12.00 годині у «Сенсотеці» (Бібліотека-філія №18, вул. У. Самчука, 22, Стрийський парк) відбудеться відкриття виставки скульптур зрячих та незрячих майстрів-початківців (інклюзивний проект під кураторством скульпторки Катерини Немири) та прес-конференція щодо Всеукраїнського Велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!».

Мета проекту – показати українцям, що незрячі люди - рівноправні члени суспільства, а здатність «бачити» виходить далеко за межі фізичного зору. Під час Благодійного велопробігу будуть зібрані кошти для облаштування у Львові першої в Україні Сенсотеки – простору для дозвілля та неформальної інклюзивної освіти зрячої та незрячої молоді.

Проект підтримали Посольство Америки в Києві, Міністерство соціальної політики України, Львівська міська рада, Українське товариство сліпих, Благодійний фонд Ростислава Мельника, Українське національне об’єднання Канади та інші. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: