В суботу в Івано-Франківську пройде благодійний кольоровий забіг

12 вересня 14:37
Переглядів: 226
біг

13 вересня вперше в Івано-Франківську в рамках підготовки до Франківського благодійного півмарафону відбудеться найяскравіший старт року – кольоровий забіг SintColourRun.

"SintColorRun" - яскраве та захоплююче видовище! Кольорові старти без часу та переможців, де десятки бігунів обсипають з ніг до голови різнокольоровими порошкоподібнимими барвниками! Кількістьучасників обмежена - 200 осіб. 

Унікальний забіг стартуватиме 13 вересня, о 15.00 з Вічевого майдану.

Розминку перед забігом проведе професійний тренер. Кожен отримає власний пакетик з порошкоподібним, гіпоалергенним, абсолютно безпечним барвником. Ус іучасники отримають реєстраційні номери та можливість пробігти 2 км маршруту з 3 кольоровими зонами, де бігунів обсипатимуть абсолютно безпечними барвниками волонтери. Окрімцього, можнабуде взяти участь у майстер-класах та музичному святі.

Подібні забіги часто проводяться по всьому світу, популяризують здоровий спосіб життя, роблять біг видовищним та веселим.

Організатори-волонтери Франківського пів марафону мають на метіп ідняти суспільний дух а також зарядити позитивом і гарним настроєм учасників та глядачів дійства.

80% отриманих в рамках заходів Франківського благодійного півмарафону коштів передадуть на допомогу пораненим в АТО бійцям, а 20% піде на реалізацію проекту БО "ДімСірка" зістерилізації собак у Івано-Франківську.

Щиро запрошуємо всіх - буде яскраво :)  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: