В суботу – змагання у класичному триборстві з пауерліфтингу

08 квітня 17:00
Переглядів: 271
Пауерліфтинг

У суботу о 12:30 год у холі ТРЦ «Forum Lviv» найдужчі львів’яни та львів’янки змагатимуться у класичному триборстві з пауерліфтингу – присідання, жим лежачи та тяга штанги. Бажання позмагатися за Кубок Лева виявили як любителі, так і професійні спортсмени, які отримували високі місця на різних міжнародних змаганнях.

Жінки змагатимуться між собою в абсолютній категорії, тобто без обмежень у віці та вазі. Натомість представників сильної статі розділять на дві категорії: до 83 кг і більше.

Організатори змагань, Аматорська ліга стронгмену України та спортивний клуб «Undergroun Gym» та компанія КРТ, закликають львів’ян підбадьорити спортсменів своєю підтримкою. Силові протистояння, конкуренція профі та аматорів подарують захопливу атмосферу змагань. А у перерві між вправами глядачів дивуватиме показовими виступами легендарний Олег «Тягнизуб» Саквиш і, звісно, усі охочі зможуть спробувати свої сили у пауерліфтингу.

«Популяризація силових видів спорту сьогодні актуальна, як ніколи, – наголошує організатор Кубку Лева Юрій Огоновський. – Україні потрібні сильні чоловіки, тому у суботу це будуть не прості змагання, а заклик до львів’ян працювати над собою, розвиватися фізично, щоб бути готовим до будь-яких викликів».

Зважування спортсменів відбудеться об 11:00, початок змагань о 12:30 год.

Нагадаємо, що 16 квітня у ТРЦ «Forum Lviv» визначать найдужчого богатиря, який отримає титул «Найсильніша людина Львова» і представлятиме місто на Кубку України зі стронгмену. Богатирі бігтимуть естафету з вагою 130 кг у кожні руці, підніматимуть 130 кг колоду, кантуватимуть гігантську 360 кг покришку і навіть автомобіль. Розсудить спортсменів відомий на увесь світ богатир та кумир мільйонів Василь Вірастюк. Інформаційні партнери ФМ «Галичина», радіо «Львівська Хвиля» та «Вголос ФМ» запрошують львів’ян прийти і підтримати богатирів у їх нелегких випробуваннях.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: