В Сумах завершився юніорський чемпіонат України з легкої атлетики

17 лютого 15:45
Переглядів: 130
Легка атлетика

12-13 лютого 2016 року у легкоатлетичному манежі міста Суми відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, у якому досить вдало виступила збірна команда Львівщини, посівши у загальнокомандному заліку 7 місце (347 очок). Юніори Львівщини вибороли 3 медалі.

Першу нагороду – срібну, здобула вихованка Заслуженого тренера України М. Сташківа Ірина Племянник. В забігові на 2000 метрів з перешкодами із результатом 7 хв. 9,98 сек. Ірина дещицею поступилася переможниці змагань – Марії Борисовій (Київська область), час якої 7 хв. 4,57 сек.

У секторі для стрибків у висоту пристойний результат – 180 см., показала юніоркаІлона Заскалько (тренер Мирослава Скалоцька). Лише за спробами львівська легкоатлетка поступилася Шух Аліні з Київщини, яка виборола срібну медаль. У Ілони бронзова нагорода Чемпіонату України. Результат переможниці змагань - Левченко Юлії (м. Київ) – 186 сантиметрів.

Показавши високий спортивно-технічний рівень, львівська спринтерка Ірина Марчак, яка нещодавно стала Чемпіонкою України серед юнаків та дівчат, перемогла й у Чемпіонаті України серед юніорів. У фінальному забізі на 200 метрів Ірина здобула звання чемпіонки України. Її результат 25,16 секунди. Тренується молода легкоатлетка у Ольги Порошиної.

У загальному заліку переможцями Чемпіонату України виявилася збірна команда Київської області (828 очок), на другому місці - збірна команда Харківської області (806 очок), на третьому місці - збірна команда Дніпропетровська (788 очок).

Вітаємо чемпіонів, призерів та тренерів Львівщини із досягнутим успіхом!