В Теребовлі відкрили футбольний сезон 2016

31 травня 19:53
Переглядів: 141
Футбол
29 травня на міському стадіоні "Колос"  на базі ЦФЗН "Спорт для всіх" Теребовлянської міської ради відбулось урочисте відкриття нового футбольного сезону 2016 року. В цей же день теребовлянська "Нива" зіграла свій 4 матч у чемпіонаті Тернопільської області з футболу, цього разу з ФК "Копичинці". 
 
В урочистостях з нагоди відкриття взяв участь хореографічний ансамбль "Дивертисмент" Теребовлянського вищого училища культури (керівник – Краківська І.), а також вокальне тріо із ТВУКу під керівництвом Кутного П. На ігрове поле, поряд із командами-учасниками матчу, запросили також ветеранів футболу з Теребовлянщини. 
 
З привітальним словом до гравців звернулися міський голова Сергій Поперечний та президент ФК «Нива» Степан Никеруй, а з благословенням на вдалу гру – отець Степан Манорик. В перерві між першим і другим таймами відбулось нагородження молодого покоління футболістів – гравців місцевої команди ДЮСШ. До організації урочистостей долучилися працівники відділу культури ТМР та депутати Молодіжної міської ради. 

Результат гри ФК «Нива» Теребовля - ФК «Копичинці» – 1:0.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: