В Тернополі підняли прапор з нагоди Олімпійських ігор в Сочі

09 лютого 18:19
Переглядів: 472
сочі

7 лютого 2014 року на НСБ "Колос" в Тернопільській ОДЮСШ з біатлону відбулося урочисте підняття прапора з нагоди відкриття ХХІІ зимових Олімпійських ігор в Сочі. 

На урочистий захід завітали Гунтік Г.М., голова Тернопільського обласного ФСТ "Колос", Кайда О.П., президент федерації біатлону в Тернопільській області, Ігнатенко В.М., перший заступник голови Тернопільського обласного відділення НОК України, Підгайний І.В. Начальник управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА, Кульбіцький І.Я. директор сільської спортивної школи "Колос", Дікальчук Б.І. член національної спілки журналістів України. 

Вихованців школи привітав директор Тернопільської ОДЮСШ Яцина А.В., та вручив подарунки від Тернопільського відділення НОК.  Кульмінацією свята було підняття Олімпійського прапору  чемпіонкою Світу і Європи з літнього біатлону, майстром спорту міжнародного класу з біатлону Крикончук С.Є. Не забули і про кращих спортсменів року які не мали можливості бути присутніми на офіційному нагородженні, голова Тернопільського ФСТ "Колос" Гунтік Г.М. привітав спортсменів Моравського Івана та заочно Підгрушну Олену і побажав успішного виступу на Олімпійських іграх.

 Сюжет телеканалу ІНТБ:

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: