В Тернополі відбудуться Кубок України з фрі-файту та Перший тур Чемпіонату України дивізіону Еліта

16 березня 22:40
Переглядів: 346
фрі файт

З 20 до 22 березня відбудуться змагання Кубку України з фрі-файту дивізіону Аматор та першого туру Чемпіонату України дивізіону Еліта в розділі ММА.

20 березня - день приїзду, змагання відбудуться 21 та 22 березня.

Мандатна комісія  та зважування 20 березня відбудуться в місці поселення команд - готелі "Галичина". Місце проведення зважування буде уточнене в день проведення. Вагові категорії - відповідно до Правил змагань.

Змагання відбудуться 21-22 березня в ЗОШ №3 за адресою - м. Тернопіль, вул. Грушевського, б. 3. (Вхід з двору, а не через школу!). Початок змагань 21 березня - о 10.00 (урочисте відкриття змагань), 22 березня - в 11.00.

З огляду на те, що від керівників обласних осередків не надійшло жодної внятної пропозиції по суті питання, нічого в допуску спортсменів Федерації не змінюється. Перший номер, другий. третій - немає значення. До змагань допускаються всі спортсмени Федерації, заявлені відповідними обласними осередками.

Благодійні внески на проведення змагань і Кубку і Чемпіонату:

- члени Федерації з продемонстрованим подовженим посвідченням, або спортсмени, подані у встановленому порядку на членство до Федерації до 01 березня 2015 року (а також спортсмени Вінницького обласного осередку, подані у встановленому порядку) - 0 гривень;

- члени Федерації з неподовженим посвідченням (продемонстрованим) - 50 грн;

- спортсмени без посвідчення Федерації - 150 грн.

Під час проведення змагань документи на вступ до Федерації не приймаються!

Чемпіонат дивізіону Еліта започаткований на прохання тих осередків, які скаржилися на відсутність змісту брати участь в Кубкові з огляду на те, що немає повної команди. Правила, рукавички, тривалість і таке інше не змінюються - такі самі як і в змаганнях Кубку. Фінал Чемпіонату України з фрі-файту в розділі ММА відбудетсья влітку на Буковелі. Чемпіонат - відбірковий до участі в Чемпіонаті Європи, що пройде восени у Великій Британії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: