В Тернополі відбудуться обласні змагання серед школярів "Диво-шашки"

26 лютого 18:22
Переглядів: 88
Шашки

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" за сприяння управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації спільно з шахово-шашковому "Авангард" проводять обласні змагання серед школярів з шашок "Диво-шашки", повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Турнір відбудеться 29-30 березня в приміщенні шахово-шашкового клубу "Авангард" за адресою: м.Тернопіль, вул. Франка, 16. Початок — 29 березня об 11 годині.

Змагання командні. До участі допускаються команди шкіл — переможці районних змагань та три команди з Тернополя у складі: 3 юнаки, 1 дівчина 2000 року народження і молодші. При проходженні мандатної комісії на кожного учасника необхідно представити свідоцтво про народження та учнівський квиток. Відповідальність за здоров’я та життя дітей в дорозі та під час проведення змагань покладається на представника команди.

Підтвердження про участь у змаганнях та необхідність у проживанні необхідно надати в телефонному режимі до 20 березня 2014 року за телефоном 52-03-53. Офіційні заявки, завірені лікарем та представником команди, подаються за одну годину до початку змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: