В Тернополі відбувся 18-й щорічний марафон "Озеряни

14 вересня 19:18
Переглядів: 245
біг

18-й щорічний марафон "Озеряни", у якому спортсмени долають понад дев'ятикілометровий рубіж навколо Тернопільського ставу, відбувся 13 вересня. Участь у ньому взяли 136 бігунів. Серед них як діти, так і літні люди. А ще, - марафонці з сусідніх областей та навіть американець і поляк.

В "Озерянах", за словами головного судді змагань Леоніда Дахновського, цього разу брали участь переважно досвідчені спортсмени.

- Людина без підготовки дистанцію у 9 кілометрів 250 метрів не пробижіть, - пояснює суддя. - Вона триматиметься два кілометри, а далі зійде з дистанції.

Аби подолати подібний марафон, необхідно готуватися не один місяць. Так каже 57-річний учасник "Озерян" Василь Сидорчук. Він же - й один з організаторів дійства. 

Чоловік повчає: активні тренування та жодної ліні - тоді й можна розраховувати на хороший результат під час бігу.

Наймолодші учасники марафону - діти до 12 років. Найстарші - літні люди за 70-ть. Про всяк випадок спортсменів під часу бігу супроводжувала карета "швидкої".

- Але за усі роки проведення змагань, ніколи не було такого, що комусь була потрібна меддопомога, - запевняє головний суддя. 

Пан Дахновський зауважує, що наступного року планують збільшити дистанцію марафону до 10 кілометрів та активніше долучити бігунів з інших областей країни. Утім, бідкається - немає спонсорів, аби належно зацікавити перспективних спортсменів до "Озерян".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: