В Тернополі відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних

25 вересня 15:44
Переглядів: 163
легка атлетика

Проведені наприкінці минулого тижня на Тернопільському міському стадіоні чемпіонати області серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл трьох вікових груп завершальними в цьому сезоні не стали. На початку жовтня старшим (1997─1998 років народження) ще доведеться продемонструвати свою майстерність на чемпіонаті України в Кіровограді.

Тож на початку звітних змагань директор Тернопільської ОДЮСШ Василь Куземчак і перший віце-президент Тернопільської обласної федерації легкої атлетики Олександр Степанюк, природно, побажали юним прихильникам «королеви» не лише пробитися до збірної краю, а й уже за півтора тижня заявити про себе і на всеукраїнській арені.

На кого спеціалісти розраховують? Серед майбутніх випускників загальноосвітніх навчальних закладів непогані результати в своїх дисциплінах продемонстрував чортківський спринтер Віктор Сенчук. Учасник юнацького чемпіонату світу, як і переможець у бігу на 200 метрів Андрій Стахів та чемпіонка в спортивній ходьбі Крістіна Поворознюк, нині займається в Тернопільській ОДЮСШ «Колос». Успіхами в бігу на 800 і 1500 метрів порадувала Оксана Пиж із Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи. А з вихованців Коропецького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою відзначився непоганим результатом списометальник Петро Соляник. Саме збірні цих трьох закладів і фінішували першими в командній суперечці.

У двох інших вікових групах серед переможців варто виділити Христину Паньків із Чорткова, Ольгу Славінську і Володимира Стельмаха з Тернопільського району (800 і 1500 м), Василя Макуха з Великих Дедеркалів на Шумщині (200 м), Ілону Дречко з ОДЮСШ «Колос» (100 м). Відзнаки за командні звитяги в середній дісталися легкоатлетам Чортківської ДЮСШ, у молодшій — ДЮСШ Тернопільського району. Наставників останньої другим місцем порадували ще й 14─15-річні. У молодшій віковій групі титул віце-чемпіонів дістався бережанцям. А третіми в обох вікових групах фінішували юні атлети Збаразької ДЮСШ.

До складу ж збірної області, окрім кращих легкоатлетів старшої групи, включили також трьох молодших атлетів. Уже згадану Христину Паньків і двох вихованців ОДЮСШ «Колос» — спринтера Володимира Гулька та Назара Савківа, який займається спортивною ходьбою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: