В Тернополі відбувся відкритий традиційний турнір із волейболу серед аматорських чоловічих команд

06 жовтня 15:00
Переглядів: 213
волейбол

Уже п’ятий рік підряд Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету України провело відкритий традиційний турнір із волейболу серед аматорських чоловічих команд пам’яті колишнього члена свого виконавчого комітету, великого прихильника гри над сіткою Василя Музики.

І, на думку присутніх у спортивному залі Тернопільського національного економічного університету, де відбулися змагання, суперечка була як ніколи напруженою. У фінальному поєдинку студенти Тернопільського національного педагогічного університету лише у вирішальному третьому сеті змогли здолати опір колективу, який об’єднався під назвою «Бандерівець». А кубки, медалі, грамоти, грошовий приз і сувеніри за третє місце дісталися іншим аматорам з обласного центру, які взяли назву свого рідного міста. У турнірі також не посоромилися продемонструвати свою майстерність колективи школи-інтернату і ТНЕУ.

Нагороди лауреатам вручили дружина Василя Музики Віра Любомирівна і перший заступник голови Тернопільського обласного відділення НОКу України Віталій Ігнатенко. Не забули і про особисті відзнаки. Кращим гравцем одностайно визнали Володимира Мірчева з команди-переможниці. А приз глядацьких симпатій дістався Ярославові Савці з «Бандерівця».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: