В Трускавці завершився чемпіонат Львівської області з класичного пауерліфтингу

22 березня 18:23
Переглядів: 593
пауерліфтинг

У місті Трускавці 16 березня 2014 року в спортивному залі СЗШ №1 відбувся чемпіонат Львівської області з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок.

Організатори змагань – управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівська обласна федерація пауерліфтингу, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту та відділ освіти Трускавецької міської ради. У змаганнях взяли участь 66 учасників, які представляли команди Львова, Борислава, Новояворівська, Трускавця та Пустомитівського району.

Чоловіки змагалися у восьми вагових категоріях, а жінки - у трьох категоріях. Головний суддя змагань – Юрій Слесаренко, головний секретар – Олександр Цвіркун. Серед кращих виявилися Любов Турчин, вагова категорія до 52 кг (м. Новояворівськ); Оксана Допілка, вагова категорія до 63 кг (с. Чишки Пустомитівського району); Ігор Сидоряк, вагова категорія до 59 кг (м. Борислав); Роман Щабель, вагова категорія до 66 кг (с. Чишки Пустомитівського району); Назар Жінчин, вагова категорія до 74 кг (м. Новояворівськ); Іван Король, вагова категорія до 83 кг (м. Львів); Богдан Хорко , вагова категорія до 93кг (м. Львів); Олег Кухар, вагова категорія до 105 кг (м. Львів); Ігор Жук, вагова категорія понад 120 кг (м. Львів).

Серед призерів відзначилися й господарі змагань - трускавчани, зокрема Божена Спасенкова, яка виборола І місце серед жінок у ваговій категорії до 57 кг. із загальним результатом 190 кг., а серед чоловіків у ваговій категорії до 120 кг. І місце виборов Олександр Цвіркун із загальним результатом 670 кг.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: