В Трускавці завершився представницький юнацький турнір з боксу

12 грудня 10:00
Переглядів: 159
Бокс

10 грудня 2016 року у в спортивно-оздоровчому комплексі Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» успішно завершився традиційний турнір з боксу серед юнаків 2003-2004, 2005-2006 р.н. Цього року змагання проводилися під гаслом «За мир та єдність України». До Трускавця завітала рекордна кількість учасників – 120 спортсменів, які представляли 18 команд із Львівської, Чернівецької, Вінницької, Черкаської та Запорізької областей України.

Організатори змагань - федерація боксу Львівщини, , відділ освіти та відділ у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради та ДЮСК «Спортовець». Головний суддя змагань - Заслужений тренер України, майстер спорту СРСР, суддя міжнародної категорії Петро Яцик (м. Стрий).

Розпочались змагання з рівняння на Прапор України та виконання Гімну України. На урочистому відкритті учасників змагань вітали заступник Трускавецького міського голови Олексій Балицький, завідувач відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль, директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович, головний суддя змагань Петро Яцик та ін.

Всі призери традиційного юнацького турніру з боксу «За мир та єдність України» відзначені грамотами, медалями та статуетками ДЮСК «Спортовець» та відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради.

Серед господарів турніру найкращих результатів домоглися вихованці відділення боксу дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» (тренер Назар Мінів) Максим Стахнів (вагова категорія 52 кг) - І місце; Святослав Саприкін ( вагових категорія 33 кг) ІІ місце; Тарас Кривко ( вагова категорія 43 кг) ІІІ місце.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: