В Трускавці завершився Всеукраїнський юнацький турнір з плавання "Нафтуся - 2015"

09 листопада 21:30
Переглядів: 115
Кубок України з плавання серед юніорів

Упродовж 6 - 7 листопада 2015 року в плавальному басейні Трускавецького ДЮСК «Спортовець» відбувся традиційний Всеукраїнський юнацький турнір з плавання «НАФТУСЯ - 2015» за участю 17 команд з Києва, Миколаєва, Ужгорода, Рівного, Тернополя, Івано-Франківська, Вінниці, Чернівців, Львова, Долини (Івано-Франківська область), Дрогобича, Червонограда та Трускавця (Львівська область).

Організатори турніру – Трускавецький дитячо-юнацький спортивний клуб «Спортовець» та Львівська обласна федерація морських багатоборств і акватлону (голова Андрій Жгута). Головний суддя змагань – Богдан Смеречинський (м. Трускавець).

На урочистому відкритті змагань учасників турніру вітали новообраний міський голова м.Трускавця Андрій Кульчинський та директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович.

Всім командам, що приїхали на цей плавальний турнір, організатори змагань подарували торти з написом «НАФТУСЯ – 2015», а призери змагань були нагороджені грамотами і медалями. Серед кращих відзначилися: Марія Городня, Маркіян Грицеляк, павло Бандрівський (Львів); Єлизавета Клименко, Олексій Кризько (Київ); Ліза Деркач (Рівне); Олена Шахрай, Денис Демідовський, Владислав Маковейчик, Микита Фенюк, Максим Степанюк (Чернівці); Дарина Олендер, Максим Поточняк, Марта Мочула, сергій Лисобей (Тернопіль); Юлія Пятночко (Червоноград) та ін.

Переможцями та призерами традиційного турніру 2015 року виявилися:

50 м - Вільний Стиль – дівчата 2005 р.н. і мол.

  1

Городня Марія

05

Аквапарк "Пляж"

  2

Скрипник Софія

06

СК "Еліт" (Чернівці)

  3

Данилейко Анастасія

05

ДЮСШ №2 (Ів.-Франківськ)

50 м - Вільний Стиль – дівчата 2003-2004 р.н.

  1

Деркач Ліза

03

Гімназія (Рівне)

  2

Юречко Ірина

03

ДЮСШ "Олімп"

  3

Савчук Анастасія

03

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

50 м - Вільний Стиль – юнаки 2005 р.н. і мол.

  1

Демідовський Денис

06

СК "Еліт" (Чернівці)

  2

Данилевич Микола

05

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

  3

Підгорецький Валерій

06

СК "Еліт" (Чернівці)

50 м - Вільний Стиль – юнаки 2003-2004 р.н.

  1

Поточняк Максим

03

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

  2

Ліньов Антоніо

03

ПрАТ "Наука-спорт" (Київ)

  3

Мушка Богдан

03

СК "Олімпік" (Ужгород)

50 м - Брас – дівчата 2005 р.н. і мол

  1

Шахрай Олена

06

СК "Еліт" (Чернівці)

  2

Смоліна Дарина

06

СК "Еліт" (Чернівці)

  3

Горохова Катерина

06

СК "Еліт" (Чернівці)

50 м - Брас – дівчата 2003-2004 р.н..

  1

Олендер Дарина

03

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

  2

Гібаєва Елізабель

03

ВМПДЮ (Вінниця)

  3

Тудай Тая

03

Аквапарк "Пляж"

50 м - Брас – юнаки 2005 р.н. і мол.

  1

Маковейчук Владислав

05

СК "Еліт" (Чернівці)

  2

Строгуш Олександр

05

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

  3

Бєльський Ярослав

05

Школа плавання (Київ)

50 м - Брас – юнаки 2003-2004 р.н.

  1

Поточняк Максим

03

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

  2

Долгушин Ярослав

03

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

  3

Дорошенко Антон

03

Школа плавання (Київ)

50 м - На спині – дівчата 2005 р.н. і мол.

  1

Пятночко Юлія

05

ДЮСШ №2 (Червоноград)

  2

Лєка Катерина

06

СК "Еліт" (Чернівці)

  3

Середа Ангеліна

05

Гімназія (Рівне)

50 м - На спині – дівчата 2003-2004 р.н.

  1

Мочула Марта

03

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

  2

Манюк Олена

04

ДЮСК "Спортовець"

  3

Семкович Надія

03

ДЮСШ "Олімп"

50 м - На спині – юнаки 2005 р.н. і мол.

  1

Кризько Олексій

05

ПрАТ "Наука-спорт" (Київ)

  2

Деревецький Олег

05

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

  3

Данилевич Микола

05

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

50 м - На спині – юнаки 2003-2004 р.н.

  1

Лисобей Сергій

03

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

  2

Саміло Владислав

03

Аквапарк "Пляж"

  3

Салег Абдурахман

04

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

50 м - Батерфляй – дівчата 2005 р.н. і мол.

  1

Городня Марія

05

Аквапарк "Пляж"

  2

Данилейко Анастасія

05

ДЮСШ №2 (Ів.-Франківськ)

  3

Смоліна Дарина

06

СК "Еліт" (Чернівці)

50 м - Батерфляй – дівчата 2003-2004 р.н.

  1

Клименко Єлизавета

03

ПрАТ "Наука-спорт" (Київ)

  2

Романюк Діана

04

Гімназія (Рівне)

  3

Мельник Олександра

04

ПрАТ "Наука-спорт" (Київ)

50 м - Батерфляй – юнаки 2005 р.н. і мол.

  1

Фенюк Микита

05

СК "Еліт" (Чернівці)

  2

Грицеляк Маркіян

06

Аквапарк "Пляж"

  3

Маргаль Олександр

06

СК "Еліт" (Чернівці)

50 м - Батерфляй – юнаки 2003-2004 р.н.

  1

Степанюк Максим

03

СК "Титан" (Чернівці)

  2

Іванов Денис

03

Школа плавання (Київ)

  3

Бандрівський Павло

04

Аквапарк "Пляж"

200 м - Комплексне плавання - дівчата

  1

Клименко Єлизавета

03

ПрАТ "Наука-спорт" (Київ)

  2

Деркач Ліза

03

Гімназія (Рівне)

  3

Юречко Ірина

03

ДЮСШ "Олімп"

200 м - Комплексне плавання - юнаки

  1

Лисобей Сергій

03

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

  2

Саміло Владислав

03

Аквапарк "Пляж"

  3

Ліньов Антоніо

03

ПрАТ "Наука-спорт" (Київ)

100 м - Комплексне плавання дівчата

  1

Шахрай Олена

06

СК "Еліт" (Чернівці)

  2

Смоліна Дарина

06

СК "Еліт" (Чернівці)

  3

Пятночко Юлія

05

ДЮСШ №2 (Червоноград)

100 м - Комплексне плавання юнаки

  1

Грицеляк Маркіян

06

Аквапарк "Пляж"

  2

Маргаль Олександр

06

СК "Еліт" (Чернівці)

  3

Данилевич Микола

05

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

100 м - Вільний Стиль - дівчата

  1

Деркач Ліза

03

Гімназія (Рівне)

  2

Юречко Ірина

03

ДЮСШ "Олімп"

  3

Савчук Анастасія

03

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

100 м - Вільний стиль - юнаки

  1

Ліньов Антоніо

03

ПрАТ "Наука-спорт" (Київ)

  2

Мушка Богдан

03

СК "Олімпік" (Ужгород)

  3

Іванов Денис

03

Школа плавання (Київ)

100 м - Брас - дівчата

  1

Олендер Дарина

03

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

  2

Гібаєва Елізабель

03

ВМПДЮ (Вінниця)

  3

Тудай Тая

03

Аквапарк "Пляж"

100 м - Брас - юнаки

  1

Долгушин Ярослав

03

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

  2

Поточняк Максим

03

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

  3

Думальський Микола

03

ДЮСК "Спортовець"

100 м - На спині - дівчата

  1

Мочула Марта

03

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

  2

Манюк Олена

04

ДЮСК "Спортовець"

  3

Романюк Діана

04

Гімназія (Рівне)

100 м - На спині - юнаки

  1

Лисобей Сергій

03

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

  2

Саміло Владислав

03

Аквапарк "Пляж"

  3

Блащак Олександр

03

ДЮСШ м.Долина

100 м - Батерфляй - дівчата

  1

Клименко Єлизавета

03

ПрАТ "Наука-спорт" (Київ)

  2

Манюк Олена

04

ДЮСК "Спортовець"

  3

Юристовська Христина

05

ДЮСК "Спортовець"

100 м - Батерфляй - юнаки

  1

Бандрівський Павло

04

Аквапарк "Пляж"

  2

Вітєбський Артур

06

ДЮСК "Спортовець"

  3

Салег Абдурахман

04

КДЮСШ №1 (Тернопіль)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити