В Україні пройде Тиждень дій "Футбол для всіх, доступ для всіх"

15 квітня 12:21
Переглядів: 78
Завжди вірні

Центр доступу до футболу в Європі (Centre for Access to Football in Europe (CAFЕ) оголошує про початок Тижня дій "Футбол для всіх, доступ для всіх".

Дана ініціатива пройде в Україні та Польщі в період з 18 по 26 квітня 2015 року в рамках проекту надбання УЄФА ЄВРО-2012.

Спільний проект Центру доступу до футболу у Європі та Прем’єр-ліги України, що відбуватиметься вже втретє, має на меті звернути увагу громадськості на питання безбар'єрності та доступності футболу для вболівальників з обмеженими фізичними можливостями.

В період проведення Тижня дій всі футбольні клуби та фан-групи отримають чудову можливість розповісти про свої проекти, що стосуються соціальної відповідальності, та про ту роботу, яка ведеться відносно вболівальників з особливими потребами.

Додамо, що в рамках Тижня дій CAFE нагородить спеціальною відзнакою клуби, стадіони та вболівальників з особливими потребами, котрі зробили вагомий внесок в покращення доступності футболу та в активну підтримку фанруху серед вболівальників з особливими потребами. 

Відзначимо, що про свою підтримку цього проекту вже заявили "Шахтар", "Металург" З, "Ворскла" та "Іллічівець".

Скоріш за все, приєднаються до проекту й львівські "Карпати", які брали в ньому участь минулоріч. Львів'яни неодноразово доводили, що піклуються про фанів з особливими потребами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: