В українських Карпатах відбудуться найбільші перегони Gorgany Race

16 червня 19:33
Переглядів: 154
Велоспорт

Найбільші пригодницькі перегони в українських Карпатах Gorgany Race відбудуться 26-27 червня. Участь у десятих ювілейних змагання візьмуть понад 500 учасників з усієї України, повідомила прес-служба Gorgany Race.

Цьогоріч Gorgany Race стартують у селі  Бистриця на поляні на березі річки Бистриця Надвірнянська. Перегони розпочнуться 26 червня о 10:30 (початок реєстрації для учасників о 7:00).

Змагання вже традиційно відбуватимуться у трьох класах: спринт, трек, вело. Вперше цього року організатори вводять новий четвертий клас змагань – півспринт  для тих, хто завжди мріяв взяти участь у пригодницьких перегонах, але боявся надмірного навантаження.

Мета у всіх учасників одна – якнайшвидше дістатись до фінішу, подолавши якомога більше технічних точок (КП). До початку змагань ніхто з учасників не знає точного маршруту і не знає, чого чекати на дистанції. Тож, завжди є момент несподіванки.

Складність перегонів ще й у тому, що вони відбуваються у Ґорґанах – найбільш віддаленому та важкодоступному гірському масиві Карпат. Хто подолає найшвидше доволі складну дистанцію, той і стане переможцем. “Однак лише сили і швидкості для перемоги недостатньо, – вважає Андрій Бандрівський, співорганізатор та засновник Gorgany Race. – Важливо також вміти орієнтуватися, правильно прокладати маршрут, логічно думати. А поборотися є за що – переможці та призери класів отримають цінні подарунки для походів та мандрівок, також окремо нагородять найкращу дівочу команду”.

Десять років тому Gorgany Race починались як невеликий захід. Був всього один клас змагань, 14 команд і близько 40 учасників. У ювілейних змаганнях візьме участь 244 команди, більше 500 людей і змагатимуться вони у чотирьох класах. “У світі пригодницькі перегони є доволі популярними, в Україні ця тенденція лише починає набирати обертів. Проте, чим більше таких заходів буде у нас, тим краще”, – додає Андрій.

Чому варто спробувати себе? Андрій Бандрівський каже, що по-перше, це надзвичайно цікаво. “За такий короткий період можна отримати багато незабутніх та позитивних емоцій. Ми здебільшого живемо в містах, ходимо на роботу, у кращому випадку на вихідних виїжджаємо на природу. Важливо час від часу “провітрювати голову”. А пригоди цікаві всім”.

По-друге, перегони запалюють. Андрій каже, що на змаганнях серед такої великої кількості людей ти відчуваєш як вирує енергія. “Для мене – це змагання не між командами, а змагання, перш за все, з собою. Ти можеш випробувати себе на силу, витривалість, впевненість, у тебе відкриваються якісь неймовірні запаси енегрії. Це як потрапити в казку, бо виявляється, що наші можливості набагато більші, ніж з ті, до яких ми звикли”.

Усім, хто сумнівається, організатори радять таки спробувати. Вони наголошують, що захід не  лише для професійних спортсменів, а й для тих, хто веде активний спосіб життя і любить мандри:  “Важлива не перемога у змаганнях, а перемога над собою, тому учасникам раджу ставити собі персональні цілі і встановлювати особисті рекорди. Бо подолання перешкод робить нас сильнішими”, – додає Андрій Бандрівський.  

Офіційне нагородження переможців заплановане на 27 червня (18:00).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: