"В УПЛ буде 14 команд"

27 червня 16:52
Переглядів: 112
премєр ліга

Віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов заявив, що у наступному сезоні в УПЛ виступатимуть на дві команди менше, ніж зазвичай.

"Ще вчора, даючи інтерв'ю одному столичному виданню, я говорив, що розглядаються три варіанти в контексті кількісного складу вищого футбольного дивізіону - 14, 15 і 16 учасників. Говорив також про те, що Федерація має намір чекати відповіді від "Севастополя" та алчевської "Сталі" аж до 2 - 4 липня, коли відбудеться наш Виконком. Але за добу ситуація змінилася кардинально.

По-перше, як вже, напевно, всім відомо, "Севастополь" розриває контракти зі своїми гравцями, а його власник оголосив про ліквідацію клубу, внаслідок того, що він припиняє його фінансування. Я знаю, що в офісі УПЛ вже лежать відповідні документи з Криму.

По-друге, оскільки з Алчевська досі немає інформації - чи хочуть вони виступати в Прем'єр-лізі чи ні, було прийнято рішення більше не чекати від них відповіді. Тому питання вирішене - в наступному сезоні у вищому футбольному дивізіоні України буде 14 команд", - сказав Анатолій Попов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: