В Ужгороді завершилися фінальні змагання XVIIІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців у 2016 році

03 жовтня 12:00
Переглядів: 224
Державні службовці

1 жовтня 2016 року на базі спортивного комплексу «Юність» у м. Ужгороді завершилися фінальні змагання XVІІІ Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців.

У змаганнях з п’яти видів спорту (волейбол, футзал, теніс настільний, шахи і шашки ) взяли участь 433 державні службовці з 23 збірних команд з усієї України за винятком тимчасово окупованої території Криму, а також Дніпровської та Одеської областей.

Львівщину в цих змаганнях (керівник делегації – начальник адміністративного управління апарату ОДА Оксана Адамик, тренер-представник команди – заступник голови Львівської організації ФСТ «Спартак» майстер спорту Ігор Власенко) представляли:

- футзал: працівники ГУ Державної казначейської служби Вацик Павло, Білик Роман, Тимчишин Юрій, Прудивус Тарас, працівник ДФІ Ришавець Богдан, головний спеціаліст управління фізичної культури та спорту ЛОДА Кисіль Олег, працівник Державної реєстраційної служби Кіндракевич Богдан, державний інспектор Львівської митниці Приходько Дмитро.

- волейбол: головний спеціаліст сектору фізичної культури та спорту Жидачівської РДА Будзінський Йосип, головний спеціаліст управління соцзахисту Турківської РДА Рогач Олег, головний державний інспектор Турківського відділення Самбірської ОДПІ Ільницький Андрій, провідний спеціаліст Новороздільського міського відділу державної виконавчої служби Коник Ольга, головний спеціаліст відділу електронного урядування ЛОДА Кодров Андрій, головний спеціаліст сектору фізичної культури та спорту Городоцької РДА Виздрик Мирослава, начальник відділу доходів фінансового управління Жидачівської РДА Шальвіра Олег, головний спеціаліст відділу державного земельного кадастру у Миколаївському районі Венчур Володимир.

- настільний теніс: головний спеціаліст організаційного відділу апарату ЛОДА Бонцаревський Олег, головний державний інспектор управління соцзахисту Жидачівської РДА Самборська Надія.

- шахи: головний спеціаліст управління Держпродспоживслужби у Самбірському районі Ладанай Василь, начальник відділу ведення державного реєстру виборців Перемишлянської РДА Демкович Оксана.

- шашки: заступник керівника апарату – начальник організаційного відділу Турківської РДА Москаль Богдан, директор Жидачівського РЦСССДМ Карабін Тетяна.

Львівські держслужбовці показали найкращий командний результат за останні роки, посівши шосте місце.

Вагомий внесок у загальний результат додали футзалісти, які на груповому етапі спочатку зіграли внічию з командою Харківської області – 0:0, потім перемогли команду столиці з рахунком – 5:1 і стали переможцями групи. У чвертьфіналі вони розгромили запоріжців з рахунком – 4:0, однак у матчі за вихід у фінал поступились майбутнім переможцям команді Хмельницької області – 0:2. Нажаль у матчі за бронзові медалі львів’яни також програли господарям – команді Закарпаття – 1:3 і залишились на четвертому місці.

Непоганий результат могли продемонструвати і волейболісти, але в рівній боротьбі поступившись в перших двох зустрічах командам Донецької та Сумської областей, позбавили себе можливості змагатись за високі місця. Однак після цього команда змогла зібратись і здобула впевнені перемоги над командами м.Києва та Полтавської області.

Серед майстрів малої ракетки високий результат продемонстрував Олег Бонцаревський, який, незважаючи на травму, посів шосте місце. Не поступалася молодим гравцям і ветеран Надія Самборська.

В середині турнірної таблиці з шахів зупинились досвідчений Василь Ладанай та молода і перспективна Оксана Демкович.

Та найбільший очковий доробок у загальнокомандний результат внесли шашкісти. Тетяна Карабін була близькою до входження в десятку кращих, а досвідчений Богдан Москаль вкотре продемонстрував високий клас гри і посів друге місце, за що був нагороджений срібною медаллю. До речі з останніх чотирьох спартакіад Богдан Москаль повертається з медалями. Тепер у його активі є золота, срібна і дві бронзові медалі.

У загальному заліку перше місце більш ніж впевнено посіла команда державних службовців Хмельницької області, представники якої піднімалися на п’єдестал у всіх п’яти видах змагань. Друге місце у господарів – команди Закарпатської області, третє – у збірної Запорізької області.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: