В Ужгороді завершився чемпіонат України з художньої гімнастики

04 серпня 18:44
Переглядів: 2206
художня гімнастика

2 серпня 2015 року в спортивному комплексі «Юність» міста Ужгорода яскраво завершився чемпіонат України з художньої гімнастики, де змагалися 108 майстрів спорту України та 37 кандидатів в майстри спорту України, які представляли збірні команди 17 областей України та м.Києва.

Львівщину у програмі «Майстрів» представляли дві збірні команди області, у програмі «кандидатів» - троє гімнасток.

За програмою майстрів спорту України найбільш вдало наші грації виступили у виконанні групових вправ, де здобули «срібло» у вправі обручі/булави та «бронзу» у вправі зі стрічками. До складу команди групових вправ увійшли вихованки спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп-Л» Марта Білецька, Софія Шиманська, Оксана Сапунова (тренери Катерина Сороковська, Ірина Іванів) та вихованки комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Здоров’я» Ольга Козак та Дарія Стадницька (тренери Ольга Карвченко, Катерина Бутенко) та вихованка дитячо-юнацької спортивної школи «Галеон» Росина – Лілі Нгуєн (тренери Людмила Яковенко, Ірина Руда).

Фавориткою змагань за програмою кандидатів в майстри спорту України з представників Львівщини стала вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп-Л», учасниця юніорського чемпіонату Європи Вікторія Іванів (тренери Катерина Сороковська, Ірина Іванів), яка здобула особисту срібну нагороду в багатоборстві.

За підсумками командних змагань збірна команда Львівської області-1 посіла п’яте командне місце, а друга команда області посіла 15 місце.

Групове багатоборство виграла команда Київ-1, яка представляє нашу країну на світовому рівні, другими стали гімнастки з Дніпропетровської області, третіми - з Харківської.

А кращою грацією країни стала лідер національної збірної Ганна Різатдінова. У фіналах в окремих видах вона зібрала всі золоті нагороди. На других і третіх місцях розташувалися Вікторія Мазур, призер чемпіонатів світу, Анастасія Мульміна, призер юніорського чемпіонату Європи та міжнародних турнірів, і Марія Мулик, яка подає великі надії та цьогоріч вперше виступала в категорії майстрів спорту.

Уляна Штангрет, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: