В Ужгороді завершився Кубок України з художньої гімнастики

15 лютого 18:54
Переглядів: 372
художня гімнастика

11 лютого 2015 року у місті Ужгород завершився Кубок України з художньої гімнастики.

Понад 160 гімнасток із 19 областей України та м. Києва взяли участь у змаганнях. Львівщину представляли дві кваліфікаційні команди майстрів спорту України та дві команди кандидатів у майстри спорту України.

Перша команда майстрів художньої гімнастики Львівської області у складі Марти Білецької, Софії Шиманської, Росини Нгуєн, Оксани Сапунової, Дарії Стадницької, Марти Когут посіла третє місце в багатоборстві у  групових вправах. У фінальних змаганнях у вправі з обручами та булавами здобули срібну нагороду, у вправі з стрічками – бронзову.

В командному заліку серед майстрів спорту України в індивідуальній програмі команда майстрів Львівської області–1 посіла 4 місце, команда майстрів Львівської області–2 здобула 9 місце.

Команда кандидатів Львівської області–1 в складі Вікторії Пилипенко, Анастасії Приходько, Юлії Бекерської, Соломії Макар, Марії Височанської, Дарії Братікової посіла 4 місце в багатоборстві. У фінальних змаганнях у вправі з м’ячами, вперше за багато років, здобули срібну нагороду.

Команда кандидатів Львівської області – 2, посіла 10 місце у багатоборстві.

Уляна Штангрет, управління молоді та спорту ЛОДА

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: