"В збірній Англії немає чогось особливого"

27 березня 23:55
Переглядів: 110
Ковальчик

Тренер збірної України з футзалу Роман Ковальчик про переможний матч з Англією

- Роман, за наявними записам збірна Англії, думається, була вивчена дуже добре. Чимось у цьому матчі англійці змогли здивувати?
- Варто визнати, що чогось особливого в цій команді немає, не того вона рівня, щоб зуміти піднести нам якісь сюрпризи. Вона непогана, але не настільки, щоб скласти нам конкуренцію. Дуже добре сьогодні виглядали словенці, дуже важко буде з ними в четвер. Якщо в боротьбу з ними вплутаємося, той буде непросто - вони всі там під два метри зростом. Потрібно буде нам прискорити гру попереду.

- Чому перевагу на останньому рубежі було віддано Кирилу Ципун?
- На зборі в Харкові він краще за всіх з трьох воротарів виглядав. Ми з ним не помилилися - він сьогодні добре відстояв.

- Не так багато і роботи в нього було.
- Так, звичайно, роботи в нього було небагато, два моменти було, коли англійці могли забити, але Кирило виручив.

- На майданчик виходили всі футболісти, які були внесені в заявку?
- Крім двох воротарів, грали всі. Ми футболістів міняли блоками - спочатку «енергетики», потім харків'яни, потім гравці «ЛТК» виходили.

- Як пройшов дебют ваших клубних підопічних?
- Чесно, дуже добре і цікаво грали. Десь, правда, було видно, що вони бояться на себе зайве взяти. По руху, по закриттю зон, по відкриттю у вільні зони - грали добре. Але видно, що їх треба ще «накочувати». Потрібно працювати і над психологією - їм потрібно більше впевненості.

- Уже після першого тайму було ясно, що перемога від нас нікуди не піде. Чи була установка грати більш економно - адже наступного дня матч зі Словенією, яка має на 2,5 години більше на відновлення?
- Ми ще в першому таймі почали економно грати, грали весь час трьома четвірками. А в кінці другого тайму пішли з п'ятим на тримання м'яча, навіть іноді розгорталися назад, грали через центральну лінію, щоб зберігати м'яч. Грали економно, швидше робили зміни, бо ми дуже серйозно до цього ставимося, і лікар попереджав, що ми не робили максимальних анаеробних навантажень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: