В Жовкві завершився представницький міжнародний юнацький футбольний турнір

29 серпня 21:00
Переглядів: 245
футбольний турнір

З ініціативи громадськості міста Жовкви Львівської області, федерації футболу Жовківського району, дитячо-юнацької спортивної школи, у 2008 році започатковано проведення міжнародного дитячо-юнацького турніру з футболу, пам'яті колишнього вихованця Жовківської ДЮСШ та ФК «Карпати» (Львів)  Василя Ковцуна.

Відтоді цей турнір проводиться щорічно з метою популяризації і розвитку дитячого футболу на Жовківщині, фізичного розвитку підростаючого покоління. У цьогорічному турнірі на  стадіоні «Розточчя» у  місті Жовква змагалися 8 команд із України та Молдови.

На відкритті турніру учасників змагань вітав заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич, голова федерації футболу Львівщини Ярослав Грисьо та міський голова міста Жовква Петро Вихопень.

Упродовж перших двох днів матчі відбувалися у двох групах, а в третій змагальний день – стикові матчі та фінал. В запеклій боротьбі були визначені переможець та призери турніру. Зокрема турнірна таблиця набула такого вигляду:

1 м. – СДЮШОР ФК «Карпати»(Львів)

2 м. – ЦПЮФ ФК «Зімбру» (Кишинів, Молдова)

3 м. - ФК «Львів» (Львів)

4 м. – СДЮСШ ФК «Іллічівець» (Маріуполь)

5 м. – ДЮСШ м.Жовква

6 м. – СДЮШОР ФК «Чорноморець» (Одеса)

7 м.  -ДЮСШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв)

 8м. – ФК «Ніка-05» (Івано-Франківськ)

В День Незалежності України, на церемонії закриття турніру організатори відзначили  футбольних арбітрів, спонсорів, переможців у 8 особистих номінація та усіх переможців і призерів футбольного турніру.

Варто зазначити, що організатори турніру приклали всіх зусиль, щоб такі футбольні зустрічі були приємними і запам’яталися новими цікавими спогадами і спілкуванням.

Довідка:

Василь Ковцун народився 14 січня 1983 року. Перші кроки у футболі робив у Жовківській ДЮСШ. Із 1997 р. тренувався у СДЮШОР «Карпати». У 2000 році виступав за жовківський «Гарай». У 2000-2003 роках виступав за різні команди львівських «Карпат». 2004-2006 роки провів у сімферопольському «ІгроСервісі». Отримав травму і, щоб підтримувати спортивну форму, грав за «Сокіл» із Суховолі у чемпіонаті Львівської області. 1 липня 2007 року трагічно загинув у одній із одеських клінік.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: