В Жовкві завершився VII міжнародний турнір з настільного тенісу "Кубок Анатолія Строкатова"

15 травня 11:35
Переглядів: 283
настільний теніс

Нещодавно у спеціалізованому залі настільного тенісу «ЛІРС» у м.Жовква на Львівщині (вул. Воїнів УПА, 22-а) під патронатом НОК України успішно завершився VII міжнародний турнір з настільного тенісу «Кубок Анатолія Строкатова». Участь у цих традиційних змаганнях за присутності справжньої легенди вітчизняного настільного тенісу Анатолія Строкатова взяли понад 600 спортсменів з 12 областей України, міста Києва, гості з Польщі та Молдови у різних вікових та кваліфікаційних категоріях.

Змагання майстрів «малої ракетки» проведено за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, федерації настільного тенісу Львівської області, відділення НОК України у Львівській області.

Головний суддя змагань - суддя національної категорії Ігор Майовка (м. Львів).

Суддівська колегія відзначила високий спортивно-технічний рівень молодих спортсменів - Соломії Братейко, Марії Топчій (Жовква), Лілії Івасиків (Тернопіль), Катерини Губської (Харків), Остапа Резніченка (Алчевськ, Київ); Олександра Олеськевича, Ростислава Білого (Львів), Олександра Малова (Дніпропетровськ) та ветеранів настільного тенісу, серед яких Анжела Сидорко (Львів), Анатолій Костенко (Бердичів), Юрій Колесник (Дніпродзержинськ), Андрій Звінко (Чернівці), Щепанський Юрій (Жовква) та ін.

 Переможці та призери змагань урізних вікових категоріях:

2005 р.н. і молодші

  • 1 місце – Дмитро Неборак (Київ)
  • 2 місце – Ярослав Олеськевич (Львів)
  • 3 місце – Максим Мельничук (Чернівці)
  • 1 місце – Анастасія Боднар (Київ)
  • 2 місце – Олеся Ліфанова (Дніпропетровськ)
  • 3 місце – Анастасія Костоглод (Збараж)

2003-2004 р.н.

  • 1 місце – Олександр Малов (Дніпропетровськ)
  • 2 місце – Андрій Гребенюк (Прилуки)
  • 3 місце – Валерій Татаринов (Жовква)
  • 1 місце – Лілія Івасиків (Тернопіль)
  • 2 місце – Вікторія Куртенко (Київ)
  • 3 місце – Ганна Чагіна (Київ)

2000-2002 р.н.

  • 1 місце – Остап Резніченко (Алчевськ, Киев)
  • 2 місце – Олександр Олеськевич (Львів)
  • 3 місце – Антон Лімонов (Вінниця)
  • 1 місце – Марія Топчій (Жовква)
  • 2 місце – Катерина Губська (Харків)
  • 3 місце – Наталя Зорєва (Львів)

1997-1999 р.н.

  • 1 місце – Остап Резніченко (Алчевськ, Київ)
  • 2 місце – Ростислав Білий (Львів)
  • 3 місце – Олександр Олеськевич (Львів)
  • 1 місце – Соломія Братейко (Жовква)
  • 2 місце – Зоряна Дикунська (Жовква-Львів)
  • 3 місце – Юля Кубська (Жовква)

Жінки віком 30 років і старші

1 місце Сидорко Анжела (Львів)

2 місце Свидницька Наталія (Львів)

3 місце Коваленко Валентина (Ужгород)

Чоловіки віком 30-39 рр.

1 місце Щепанський Юрій (Жовква)

2 місце Сарматов Олексій (Жовква)

3 місце Леймановський Юрій (Київ)

Чоловіки віком  40-49 рр.

1 місце Звінко Андрій (Чернівці)

2 місце Абросімов Дмитро (Дніпрорудне)

3 місце Колесник Юрій (Дніпродзержинськ)

Чоловіки віком 50-59 рр.

1 місце Колесник Юрій (Дніпродзержинськ)

2 місце Реза Юрій (Київ)

3 місце Дулич Анатолій (Львів)

Чоловіки віком 60-64рр.

1 місце Костенко Анатолій (Бердичів)

2 місце Демко Зиновій (Кременець)

3 місце Колесніков Олександр (Львів)

Чоловіки віком 65 років і старші

1 місце Костенко Анатолій (Бердичів)

2 місце Демко Зиновій (Кременець)

3 місце Колесніков Олександр (Львів)

 

Орест Куценко, управління молоді та спорту ЛОДА

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити