Вадим Деонас: При Йовічевічі ми налаштовувалися на Чорноморець як на тренерську команду

17 вересня 10:30
Переглядів: 116
Вадима Деонас

Чого очікувати від матчу «Карпат» з одеситами?

Напередодні поєдинку «Карпати» - «Чорноморець» очікуваннями з UA-Футболом поділився Вадим Деонас, який розпочинав воротарську кар’єру в головній команді рідної Одеси, а перші кроки в статусі тренера воротарів зробив саме у Львові, працюючи в штабі Іґора Йовічевіча.

- Після двох з половиною років роботи праця Олександра Бабича починає давати плоди, - каже Вадим, котрий зараз тренує не старших 19-ти років юнаків кам’янської «Сталі». – Торік, коли ми тренерським штабом «Карпат» готувалися до «Чорноморця», найперше відзначали, що це тренерська команда з гарною організацією гри. Програвали одесити лише через індивідуальні помилки окремих футболістів.

У свою чергу «Карпати» мене приємно здивували в перших турах – спершу коли перемогли «Сталь», а потім продемонструвавши футбол високої якості в зустрічах проти «Динамо» і «Шахтаря». Втім, після того були непереконливі матчі проти «Олімпіка» і «Зірки». Проте дії команди в стартових турах повинні обнадіювати. Особливо за умови, що «Карпати» на тижні гарно підсилилися.

Не знаю, наскільки добре зараз готовий Зубейко, але якщо Сергій Зайцев його виставить (а такого варіанту, виходячи з дискваліфікації Павла Ксьонза виключати не можна), то Женя буде мотивований подвійно, бо вийде проти рідної команди. З іншого боку, заміною Ксьонзові може бути Андрій Маркович, котрий непогано проявив себе при Володимирі Безуб’яку. З Костею Ярмошенком ми разом пограли в «Арсеналі». То гарний, дуже технічний футболіст. А Євген Чумак якийсь час був під основою «Динамо». Потенціал у хлопця неабиякий.

«Чорноморецеві», звісно, бракуватиме Філімонова. Артем – капітан команди, справжній боєць, якого замінити непросто. Але певен, що гра має бути цікавою. За тренерства Іґора Йовічевіча очків у Львові «Чорноморець» не брав, до того, ще коли галичан очолював Олександр Севідов, «моряки» врятувалися від поразки в доданий час, завдяки голу Анатолія Діденка. Бабич, звісно, захоче продовжити переможну серію. Але суперникам очки потрібні не менше. Особливо з урахуванням, що на початку сезону львів’яни декларували наміри пробитися за підсумками першого етапу чемпіонату до шістки найкращих.

Матч восьмого туру Прем’єр-ліги «Карпати» - «Чорноморець» відбудеться сьогодні, 17 вересня, о 17:00 на «Арені Львів».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: