Вадим Мельнійчук допоміг збірній U-16 обіграти угорців

28 жовтня 11:30
Переглядів: 102
Карпати

27-го жовтня, відбувся другий міжнародний товариський матч між юнацькими збірними U-16 Угорщини та України. Українці змогли впевнено перемогти господарів поля з рахунком 4:0. До перемоги долучився й вихованець Академії футболу «УФК-Карпати» півзахисник Вадим Мельнійчук

Долю зустрічі було вирішено у перші двадцять хвилин. Відкрити рахунок вдалося Ярославу Надольському з «Динамо» (Київ), який забив вже на 4-й хвилині матчу – 1:0.

На 20-й хвилині рахунок на користь України подвоїв ще один динамівець – Максим Завгородній, а на 21-й хвилині – Надольский забив з пенальті вже третій м’яч у ворота господарів – 2:0.

Команда Угорщини намагалася вирівняти гру, та на 25-й хвилині отримала право на пенальті, однак змарнувала цей стовідсотковий шанс для скорочення розриву.

Натомість «синьо-жовті» скористалися новою нагодою ще збільшити свою перевагу: Завгородній наприкінці першого тайму зробив «дубль» – 3:0.

У другій половині матчу рахунок вже не змінювався, матч завершився перемогою команди Олега Кузнєцова з переконливим рахунком 4:0.

За підсумками двох товариських матчів проти Угорщини, треба відзначити вдалу гру Ярослава Надольського, який загалом забив три голи. Нагадаємо, перша гра, яка проходила 25 жовтня, завершилася з нічийним рахунком 1:1.

Угорщина U-16 – Україна U-16 – 0:4

Голи: Надольский (4, з пенальті, 21), Завгордній (20, 38).

УКРАЇНА U-16 (стартовий склад): Трубін, Пінчук, Ауссі, Біловар, Матвєєв, Надольський, МЕЛЬНІЙЧУК, Завгородній, Шулянський, Білик, Підручний.