Вадим Страшкевич: "Інколи було важко дихати"

26 липня 12:45
Переглядів: 133
Страшкевич

У Вадима Страшкевича було чимало моментів для взяття воріт суперника. Хоч він і не забив, проте саме йому вдалося заробити вирішальний пенальті.

«Ми розуміли, що сьогодні обов’язково потрібно перемагати. На полі ми залишили всі сили і я радий, що нам вдалося здобути три пункти. Вони нам допоможуть і в моральному плані, і з точки зору турнірної боротьби. У мене було кілька моментів, я дуже хотів забити. На жаль, не все склалося так, як цього хотілося».

 
«На мою думку, пенальті суддя призначив справедливо. Мабуть, варто дивитися повтор. Арбітр стояв поруч, тому все бачив. Я намагався прострілити на партнерів з надією, що хтось із них замкне мою передачу, а суперник зіграв рукою».
 
«Безперечно на гру вплинула погода. Інколи було навіть важко дихати. Ми намагалися не звертати уваги і виконували установку тренера. На зборах ми заклали фундамент і сьогодні думали лише про перемогу. У першому таймі нам не все вдавалося, але в перерві хлопці зробили правильні висновки. У другій половині все кардинально змінилося і ми вирвали перемогу» - підсумував карпатівець.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: